۳ بهمن ۱۳۹۶ 23 January 2018
 
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
شروع انتفاضه توطئه پایان دادن به مسئله فلسطین را خنثی خواهد کرد
۲۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۹
 
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت فلسطین گفت: با شروع انتفاضه در کرانه باختری و قدس، به اذن خداوند توطئه طاغوتِ عصر (ترامپ) و حاکمان نفاق را در پایان دادن به مسئله فلسطین، خنثی خواهیم کرد.
 
پذیرش مردمی؛ شرط تحقّق انقلاب مهدوی/ یاران امام عصر چه کسانی‌اند؟
۲۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۵
 
اگر ما به دنبال تحقّق حکومت مهدوی هستیم، تا در پناه آن، به بالاترین درجات رشد و کمال دست یابیم، باید او را بر دیگران ترجیح دهیم و با تمام وجود برای استقرار حکومتش تلاش کنیم.
 
شفا گرفتن بیمار قطع نخاع از امام‌رضا(ع) تایید شد
۲۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۹
 
به گزارش خبرگزاری رضوی، ظهر دیروز خبرهایی مبنی بر شفا یافتن یک زن که دچار ضایعه قطع نخاعی بود در شبکه‌های مجازی منتشر شد. شنیده‌ها حکایت از این داشت که این زن قطع نخاعی چند ماه پیش اظهار داشته است که در حرم امام رضا (ع) مورد عنایت و توجه حضرت قرار گرفته و شفای خود را از خداوند متعال دریافت ...
 
اسلام متضمن شخصیت زن است
۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۴
 
مدیریت سابق حوزه علمیه مسجد سلیمان با بیان اقسام پنجگانه نهادها که شامل دین، خانواده، آموزش و پرورش، اقتصاد، سیاست و حکومت گفت: نمی توان از کارکرد تربیتی خانواده و برطرف سازی نیازهای جنسی و عاطفی آن چشم پوشی کرد.
 
اختصاصی/ نزاع «جواز نقد امام معصوم» و غفلت از مسئله‌ای «مهم‌تر»!
۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۹
 
ماجرا آشناست؛ طرفدار سرسخت امام و مطهری که تهدید به قیام علیه منتقد و مخالف می‌کند، همان معتقد به امامت امیرمؤمنان و امام صادق است که فتوا به قتل مرتد به صرف بازگشت از اسلام می‌دهد؛ انگارنه‌انگار که امام و مطهری، مارکسیست‌ها را نیز در بیان افکارشان آزاد می‌دانستند و انگارنه‌انگار که امیرمؤمنان یارانش ...
 
فرصت انتخاب در دنیای امروز، موجب سرگشتگی و سردرگمی در نسل جوان شده است
۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۷
 
خیلی از جوانان و افراد ما، در میان مجموعه‌ای از این گزینه‌ها نمی‌دانند چه باید بکنند. انسان گذشته معمولاً در مقابل خود الگوهای خاصی داشت که به‌صورت خانوادگی، محلی، دین یا قومی در مقابل او قرار داده می‌شد. نیازی به‌گزینش نداشت. از طرف دیگر قدرت انتخاب نداشت و از سوی دیگر خیالش هم راحت بود؛ اما دنیای ...
 
عشایر نقشی ارزشمند در صیانت از مرزها دارند
۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۱
 
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در یادواره شهدای عشایر استان، گفت: عشایر غیرتمند در صیانت از مرزها و دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی نقش ارزشمندی دارند و ما قدردان این حضور و تلاش هستیم.
 
دهه فجر 96 ، بهار جشنواره های فرهنگی و هنری در مازندران
۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۵
 
مدیر روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران گفت : در دهه فجر امسال و همزمان با سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، این استان میزبان برگزاری چندین برنامه وجشنواره فرهنگی و هنری ملی و استانی است .
 
​کار و تلاش برای کسب روزی حلال بزرگترین جهاد است
۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۳
 
کارشناس مذهبی با بیان اینکه کار و تلاش در زندگی دنیوی و اخروی انسان اثرگذار است و موجبات رستگاری او را فراهم می‌کند، ‌گفت: کار و تلاش برای کسب روزی حلال بزرگترین جهاد است.
 
هدف وزارت ارشاد تقویت گفتمان قرآنی است
۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۵
 
معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: هدف این وزارتخانه تقویت فرهنگ و گفتمان قرآنی در کشور است.
 
برگزاری ششمین جشنواره ملی گل نرگس  در بهبهان با اهدای 8 هزار  گل به حرم مطهر رضوی
۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۷
 
ششمین جشنواره ملی گل نرگس در بهبهان با اهدای 8 هزار گل به حرم مطهر رضوی آغاز شد و این جشنواره تا 6 بهمن در این شهر ادامه دارد.
 
ضربه خرافات به اعتقادات و مقدسات غیرقابل جبران است
۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۸
 
معاون فرهنگی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد به برخی خرافات در جامعه اشاره کرد و گفت: بحث خرافات که در برخی جاها رایج شده، در قالب های مختلف به اعتقادات و مقدسات ما ضربه غیرقایل جبرانی می زند.
 
دین خدا از هنر آغاز می‌شود/ انسان هنردوست آفریده شده است
۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۱
 
دبیر علمی همایش ملی فقه هنر گفت: خداوند هنر را دوست دارد و انسان را هنردوست آفریده است، دین خدا هم از هنر شروع می‌شود.
 
اهمیت مشورت  از  نگاه امام رضا(ع)
۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۱
 
سبک زندگی؛ از موضوعات مورد توجه در سال های اخیر بوده است که انتشارات بنیاد بین المللی امام رضا(ع)، کتاب سبک زندگی رضوی را در 8 جلد منتشر شده است.
 
هویت آذربایجانی ها برگرفته از بعثت، غدیر و عاشوراست
۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۳
 
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل، در مراسم بزرگداشت روز 19ژانویه، گفت: هویت آذربایجانی ها، هویتی برگرفته از بعثت، غدیر و عاشوراست و ایران، وطن مادری و اصلی آن هاست.
 
ردپای منظومه فکری رهبر انقلاب باید در جشنواره‌های قرآنی دیده شود
۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۷
 
مسئول سازمان بسیج دانشجویی با اشاره به برگزاری جشنواره قران و عترت دانشگاهیان گفت: بخش تخصصی کار ما این است که ما ردپای منظومه فکری مقام معظم رهبری در موضوع قرآن را در این جشنواره ببینیم.
 
تشریح برنامه های سالروز شهادت حضرت زهرا (س) در بقاع متبرکه کهگیلویه و بویراحمد
۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۳
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد برنامه های این اداره به منظور گرامی داشت سالروز شهادت حضرت زهرا (س) در استان را تشریح کرد.
 
توصیه های نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد به دست اندرکاران سوگواره «حرم تا حرم»
۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۹
 
نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد بر برگزاری باشکوه سوگواره «حرم تا حرم» تاکید کرد و نکاتی را به مسئولان برگزاری این سوگواره یادآور شد.
 
دومین شب شعر انقلاب اسلامی ویژه زائران غیرایرانی حرم رضوی برگزار می‌شود
۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۸
 
مدیر امور زائران غیرایرانی آستان قدس رضوی گفت: همزمان با ایام گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی، حرم مطهر رضوی میزبان زائران غیرایرانی در ویژه برنامه‌‌ «شب شعر انقلاب اسلامی» خواهد بود.
 
تقدیر رئیس مجلس اندونزی از میزبانی استان قم از طلاب اندونزیایی
۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۳
 
رئیس مجلس اندونزی در دیدار با معاون امور زائرین استاندار قم از میزبانی استان قم از طلاب اندونزیایی تقدیر کرد.