۲۷ آذر ۱۳۹۶ 18 December 2017
 
مردم باید به صورت شفاف درآمدها و هزینه‌های موقوفات را بدانند
۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۰
 
تولیت آستان قدس رضوی گفت: مردم باید به صورت شفاف درآمدها و هزینه‌های موقوفات را بدانند.
 
کشورهای اسلامی سفرای آمریکا را اخراج کنند/ غرب به دنبال راه اندازی جنگ داخلی میان مسلمانان است
۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۸
 
خطیب موقت نماز جمعه تهران خواستار اخراج سفرای آمریکا از کشورهای اسلامی شد و گفت: آمریکایی‌ها و غربی‌ها داعش را ساخته بودند که حصار امنی برای رژیم صهیونیستی ایجاد کنند، اگر نگاهی به دهه های اخیر داشته باشیم خواهیم دید که هر فتنه ای که در منطقه برپا شده است همه به منظور تأمین صهیونیست ها بوده است.
 
پایان مسابقات قرآن با تبرکی از سوی رهبر انقلاب مزین شد
۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۸
 
یازدهمین دوره مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی(ع) در حالی روز گذشته ، ۲۴ آذرماه برگزار شد که همراه بود با دعای خیر مقام معظم رهبری و هدیه‌ تبرکی از سوی ایشان که توسط آیت‌الله سیدهاشم رسولی محلاتی اعطا شد.
 
اگر قدس را از دست دهیم، نمی توانیم از مکه و مدینه حفاظت کنیم
۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۶
 
رئیس جمهور ترکیه تاکید کرد: اگر قدس را از دست دهیم، نمی توانیم از مکه و مدینه حفاظت کنیم.
 
حوزویان باید مانع نفوذ دشمن در بدنه جامعه دانشگاهی شوند
۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۲
 
امام جمعه موقت یاسوج با بیان این که دشمنان تلاش زیادی برای ایجاد شکاف بین حوزه و دانشگاه دارند، گفت: حوزویان باید فرصت نفوذ دشمن در بدنه جامعه دانشگاهی را از آن ها بگیرند.
 
فصل الخطاب مدیران و مسئولان باید فرمایشات "مقام معظم رهبری باشد
۲۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۶
 
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، با بیان اینکه مطابق فرمایشات رهبری، حادثه 9 دی نباید فراموش شود، گفت: فصل الخطاب مدیران و مسئولان، باید فرمایشات مقام معظم رهبری باشد.
 
حوزه و دانشگاه وحدت و پیوند ناگسستنی داشته باشند
۲۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۶
 
نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه زنجان، با اشاره به اینکه امام راحل بر وحدت حوزه و دانشگاه تاکیدات فراوانی داشتند، تصریح کرد: باید حوزه و دانشگاه وحدت و پیوند ناگسستنی داشته باشند.
 
25 آذر؛ آغاز ثبت‌نام هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان/ تعيين تكليف خروج از كشور دانشجويان مشمول
۲۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۹
 
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: ثبت نام هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان از شنبه 25 آذر ماه در سایت لبیک به نشانی www.labbayk.ir آغاز می‌شود.
 
برخی مشاور های خانواده نسخه غربی به خانواده ها تجویز می کنند
۲۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۳
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان،با اشاره به اینکه برخی از مشاورهای خانواده نسخه غربی به زنان و جوانان تجویز می‌شود، گفت: در برخی از موارد راه‌های غیرشرعی و روش های غربی به جوان مردم برای برطرف کردن نیازهایشان ارائه می‌شود.
 
9 دی، روز ملی وحدت برای تمامی ایرانیان بود
۲۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۷
 
معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان، در جلسه گرامیداشت سالروز حماسه 9 دی، گفت: این روز ملی یادآور اقدام و حرکتی بزرگ و وحدت آفرین از سوی مردم ایران است.
 
خلق و خوی رحمانی فقط در سایه درک صحیح از کلام الله به دست می آید
۲۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۱
 
همراه با تقدیر از برگزیدگان؛ دوازدهمین دوره جشنواره قرآنی مدهامتان ویژه کانون های مساجد برگزیدگان خود را شناخت دوازدهمین دوره جشنواره قرآنی مدهامتان ویژه کانون های مساجد سراسر کشور در رشته های مختلف قرآنی، حفظ، قرائت، ترتیل و اذان و حفظ ویژه خواهران برگزیدگان خود را شناخت. به گزارش خبرگزاری رضوی،...
 
طراحی لباس یعنی حیات بخشی مجدد به سنت ها و فرهنگ
۲۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۴
 
در خیلی از مسائل مانند طراحی گرافیک و حتی بسته بندی ظرفیت های خوبی داریم ولی مشکلی که وجود دارد این است که ما این هم افزایی را کنار هم جمع نمی کنیم و از طرفی درباره تولید هم ما تولید انبوه نمی کنیم تا قیمت مناسب تری داشته باشیم و چون امکان تولید انبوده نیست امکان طراحی هم نیست.
 
فراهم کردن زمینه تشرف۱۴۸۰ زائر بیمار و معلول به بارگاه منور رضوی
۲۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۳
 
رئیس اداره امداد و تسهیلات زائران آستان قدس رضوی از فراهم کردن زمینه تشرف۱۴۸۰ زائر بیمار و معلول سراسر خراسان رضوی به بارگاه منور رضوی در هفته جاری خبر داد.
 
قطعنامه پارلمان اروپا برای توقف خشونت علیه روهینگیایی‌ها
۲۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۳
 
پارلمان اروپا با تصویب قطعنامه‌ای از نیروهای ارتش و نظامیان میانمار خواست که اقدامات خشونت‌آمیز، قتل و کشتار و تخریب منازل مسکونی اقلیت مسلمان روهینگیا را سریعا متوقف کنند.
 
آئین اختتامیه دوازدهمین جشنواره قرآنی مدهامتان برگزار شد
۲۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۹
 
آئین اختتامیه دوازدهمین جشنواره قرآنی مدهامتان ویژه اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در مجتمع فرهنگی آفتاب ولایت برگزار شد
 
بدرقه پیرغلام رضوی تا حریم قدسی سلطان سریر ارتضا
۲۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۳
 
چند روزیست که جای حاج‌احمد قوام‌شکوهی، در نقاره‌خانه حضرت رضا(ع) خالیست. پیرغلامی که بیش از ۷۰ سال هر روز پله‌های پرپیچ و خم نقاره خانه را به مدد مولای مهربانی‌ها طی می‌کرد تا نوایی ملکوتی را در جان دلدادگان کویش بنشاند و امروز بر روی دستان همان مردمی که با این نوا خاطره‌ها دارند، تشییع و در جوار مولای ...
 
پیام تسلیت تولیت آستان قدس رضوی در پی درگذشت قدیمی ترین نقاره زن حرم امام رضا(ع)
۲۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۳
 
تولیت آستان قدس رضوی در پی درگذشت قدیمی ترین نقاره زن حرم امام رضا(ع) پیام تسلیتی صادر کرد.به
 
ایجاد توازن در ساختارهای هویتی جوامع اسلامی برای تقابل با ایدئولوژی‌های تکفیری
۲۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۰
 
کارشناس مسائل بین‌الملل گفت: گروه‌های تروریستی روز‌ به‌ روز نسبت به اسلاف خود پیچیده‌تر می‌شوند و به تناسب این پیچیدگی خود را در برابر رویکردها و تکنیک‌های گوناگون ضدتروریستی واکسینه می‌کنند تا به وضعیت فروپاشی دچار نشوند لذا باید میان هویت‌های مختلف قومی و مذهبی توازنی صورت گیرد تا تفکرات تروریستی ...
 
شیخ الازهر از مبارزات مردم فلسطین علیه رژیم صهیونیستی حمایت کرد
۲۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۵
 
احمد الطیب شیخ الازهر مصر شامگاه سه شنبه در گفت و گوی تلفنی با اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) از مردم فلسطین و مبارزات آن ها در برابر اشغالگران صهیونیست حمایت کرد.
 
نقش مهم و تاثیرگذار صداوسیما در مقابله با جنگ نرم
۲۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۸
 
استاندار اردبیل در نشست با مدیران و کارکنان صداوسیمای مرکز اردبیل، بر نقش تاثیرگذار این رسانه در مقابله با جنگ نرم تاکید کرد.
 
 
 
 
 
 
 
هم‌زمان با فرارسیدن ماه مبارک ...
 
دریافت متن فصل نامه علمی پژوهشی ...