۷ فروردين ۱۳۹۶ 27 March 2017
 
شبکه‌های مجازی؛ عامل مهمی در تضعیف صله ارحام
۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۱۰
 
مدیر مدرسه علمیه امام القائم(عج) تهران با اشاره به اهمیت صله ارحام از دیدگاه اسلام، گفت: در سال های اخیر گسترش شبکه‌های مجازی تا حدودی این سنت حسنه را تحت تأثیر قرار داده است و بی تو‌جهی به این مسئله خطر تضعیف بینان خانواده‌ها را به دنبال دارد.
 
ورود بیش از 6.5 میلیون مسافر به خراسان رضوی
۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۱
 
مسئول کمیته حمل و نقل، برنامه ریزی و آمار ستاد خدمات سفر خراسان رضوی گفت: از 25 اسفند پارسال تا پایان چهارم فروردین ماه امسال 6 میلیون و 516 هزار و 694 مسافر به این استان وارد شده اند که در مقایسه با مدت مشابه پارسال 12 درصد افزایش دارد.
 
۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۲
 
سازمان حج و زیارت با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد ثبت‌نام اولویت‌های حج تمتع سال 1396 از دهه سوم فروردین ماه جاری آغاز می‌شود.
 
طرح نائب‌الزیاره در تمام طول سال اجرا شود/ نائب‌الزیاره شیعیان بحرین می‌شوم
۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۱
 
رئیس شورای شهر مشهد گفت: باید طرح نائب الزیاره در تمام طول سال وبه صورت مستمر اجرا شود.
 
306 هزار زایر در بقاع متبرکه خراسان جنوبی حضور یافتند
۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۴
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی،گفت: 306 هزار و 603 زایر از 25اسفند ماه 1395همزمان با آغاز سفرهای نوروزی تا چهارم فروردین 1396 در بقاع متبرکه استان حضور پیدا کردند.
 
تاکید بر صله رحم در کلام امام رضا(ع)
۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۰
 
بسیاری دلیل پرهیز خود از حفظ روابط خویشاوندی را نداشتن تمکن مالی می‌دانند. این در حالی‌ست که ائمه اطهار این عمل را به ساده‌ترین شکل ممکن نیز مورد ستایش قرار داده‌اند و برای انجام آن به هیچ عنوان رعایت پذیرایی‌های تجمل‌گرایانه و ... لازم نیست.
 
احضار رئیس پلیس راه و مدیرکل حمل‌ونقل جاده‌ی خراسان رضوی به دادسرا
۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۴
 
بازپرس شعبه 410 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: رئیس پلیس راه استان و مدیرکل حمل‌ونقل جاده‌ای خراسان رضوی به دادسرا احضار شدند.
 
پایان امدادرسانی به تصادف زنجیره‌ای باغچه - مشهد/ 59 مجروح و یک کشته
۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۳
 
رئیس اداره حوادث و مدیریت بحران دانشگاه علوم پزشکی مشهد از پایان عملیات امدادرسانی به حادثه دیدگان تصادف زنجیره ای آزادراه باغچه - مشهد خبر داد و گفت: تعداد مجروحان این حادثه به 59 نفر افزایش یافت.
 
تصادف زنجیره‌ای در جنوب مشهد 49 مجروح و یک کشته برجای گذاشت
۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۱
 
مدیر حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: تصادف زنجیره ای گسترده در مسیر مشهد - باغچه آزادراه شهیذ شوشتری تاکنون 49 مجروح و یک کشته بر جای گذاشته است.
 
نکات کلیدی اسلامی برای تربیت فرزندان در سفرهای نوروزی
۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۵
 
دکتر فاطمی می گوید: درست است که در سفر نوروزی همه خانواده و از جمله فرزندان کودک یا نوجوان باید خوش بگذرانند و شاد باشد، اما این موضوع به آن معنا نیست که پدر و مادر و سایر بزرگترهای خانواده تابع بی قید و شرط آنها باشند و به اصطلاح با محبت بیش از اندازه آنها را لوس کنند. چون زیاده روی و افراط در هر کاری ...
 
مادران باردار و شیرده! نوروز امسال را دریابید
۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۱
 
اگر نگاهی به روایت ها و حدیث های اسلامی بیندازید، حتماً دست تان می آید که همه برنامه های نوروزی ما، ایرانی ها، از صله رحم و دید و بازدید نوروزی گرفته تا گردش و تفریح و خوردن آجیل و میوه، همه و همه در دین اسلام توصیه و تأکید شده است.
 
فرودگاه مشهد گسترش و سالانه 16 میلیون مسافر را جابجا می‌کند
۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۸
 
مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان رضوی از گسترش فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی نژاد و افزایش جابجایی 16 میلیون مسافر طی سال آینده خبر داد.
 
ظرفیت اماکن اقامتی و مدارس در استان خراسان رضوی تکمیل شد
۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۵
 
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: 250 هزار و 652 نفر گنجایش اسکان اماکن اقامتی رسمی، غیررسمی و مدارس در سطح این استان در تکمیل شد.
 
330 پروژه جدید اقامتی در خراسان رضوی ساخته می‌شود
۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۴
 
جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر استان خراسان رضوی با حضور استاندار و معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، تشکیل و برساخت 330 پروژه جدید اقامتی تأکید شد.
 
ورود بیش از چهار میلیون و ۳۰۰ هزار نفر زائر و مسافر به استان طی یک هفته ی گذشته
۲ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۳
 
سخنگوی ستاد خدمات سفر خراسان رضوی، از ورود چهار میلیون و 350 هزار و 986 نفر زائر به استان در یک هفته ی گذشته خبر داد که در مقایسه با سال گذشته 10 درصد رشد دارد.
 
افزایش رشد ده درصدی درصدی زائران، گردشگران و مسافران نورزوی
۲ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۲
 
استاندار خراسان رضوی در افتتاحیه نوروزگاه با اشاره به تمهیدات انجام شده، از افزایش ده درصدی مسافران و گردشگران نوروزی به خراسان رضوی تا کنون خبر داد.
 
تعطیلات نوروزی، فرصت خوبی برای تربیت اسلامی کودکان است
۲ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۵
 
دکتر محسنی می گوید: خانواده ها می توانند ضمن استفاده از تکالیف درسی مانند پیک شادی، خودشان هم مشغول مطالعه شوند. یعنی در روزهای تعطیل سال جدید، مطالعه را به عنوان یکی از سرگرمی های خود در خانه انتخاب کنند و هر روز چند ساعتی را به این کار مشغول شوند. به این ترتیب فرزند آنها هم از والدین خود الگو می گیرد ...
 
کشور بن‌بست ندارد/ راه حل مشکلات مردم مدیریت انقلابی و کارآمد است
۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۸
 
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز در اولین روز سال نو، در اجتماع عظیم و پر شور زائران و مجاوران حرم رضوی(ع) با تجلیل از وحدت و پایبندی ملت به ارزشهای انقلاب و دلبستگی مردم به مبانی و عرصه‌های دینی، «مسائل معیشتی و اقتصادی» و «انتخابات» اردیبهشت ماه را دو موضوع مهم سال جدید خواندند....
 
بیش از 13 هزار نفر زائر در کمپ‌های شهرداری مشهد اسکان یافتند
۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۰
 
قائم‌مقام ستاد مناسبت‌های شهرداری مشهد از اسکان بیش از 13 هزار نفر در کمپ‌های شهرداری مشهد خبر داد.
 
توزیع روزانه 140 هزار وعده صبحانه میان زائرین حضرت رضا(ع) در صحن‌ها و مبادی ورودی مشهد
۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۱
 
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی از توزیع روزانه 140 هزار وعده صبحانه میان زائرین حضرت رضا(ع) در صحن‌ها و مبادی ورودی شهر مشهد مقدس خبر داد.
 
 
 
 
 
 
 
کتاب «دین و سیاست از منظر امام ...
 
دریافت متن فصل نامه علمی پژوهشی ...