۲۸ دی ۱۳۹۶ 18 January 2018
 
شناسایی 723 روستای مشمول پرداخت زکات در کهگیلویه و بویراحمد
۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۰
 
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (رحمه الله تعالی علیه) استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تاکید بر اینکه 723 روستای مشمول پرداخت زکات شناسایی شده اند، خاطرنشان کرد: از این تعداد 265 روستا در حال پرداخت زکات هستند.
 
فقرا در اولویت پرداخت زکات هستند
۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۵
 
رئیس شورای زکات استان کهگیلویه و بویراحمد به فرموده امام علی (علیه السلام) مبنی بر اینکه « اگر زکات پرداخت شود، رزق و روزی افزایش پیدا می کند» اشاره و اضافه کرد: زکات به منظور تعدیل ثروت بوده و ابتدا فقرا در اواویت پرداخت زکات هستند.
 
مهلت ارسال اشعار به سوگواره ملی امام سجاد (ع) به پایان رسید/آغاز کار داوری آثار
۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۷
 
مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد گفت: مهلت ارسال اشعار به سومین سوگواره ملی شعر امام سجاد (علیه السلام) به پایان رسید.
 
برگزاری جشن عاطفه ها در 2 هزار مدرسه کهگیلویه و بویراحمد/500 مدرسه به صورت شاخص این جشن را برگزار می کنند
۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۰
 
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه جشن مهر عاطفه ها در 2 هزار مدرسه استان برگزار می شود، خاطرنشان کرد: این جشن به صورت ویژه در 500 مدرسه شاخص به صورت متمرکز اجرا می شود.
 
کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با سپاه تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد
۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۱
 
با هدف کمک به نیازمندان، هرساله چندین تفاهم‌ نامه همکاری در بخش‌ های مختلفی از جمله مسکن، آموزش و اشتغال محرومان استان بین دو نهاد سپاه و کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد امضا می‌ شود.
 
برگزاری مرحله دوم جشن عاطفه در 500 مدرسه استان کهگیلویه و بویراحمد
۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۲
 
دانش آموزان کهگیلویه و به ویر احمد فردا، در نوزدهمین روز از بازگشایی مدارس با حضور در مرحله دوم جشن عاطفه‌ ها، درس انفاق و بخشندگی را مرور می‌ کنند.
 
اهدای پرچم گنبد حرم مطهر امام حسین(ع) به نمایندگی عتبات عالیات گچساران
۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۲
 
پرچم حرم مطهر امام حسین (علیه السلام)، سید و سالار شهیدان توسط مسئول کمیته بانوان ستاد عتبات عالیات کشور به نمایندگی ستاد عتبات عالیات در شهرستان گچساران اهدا شد.
 
امام سجاد (ع) و حضرت زینب (س) با خطبه های آتشین خود حادثه کربلا را تبیین و ماندگار کردند
۱۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۶
 
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: امام سجاد (علیه السلام) و حضرت زینب (سلام الله علیها) با خطبه های آتشین خود کاخ یزید را به لرزه درآورده و حادثه کربلا را تبیین و ماندگار کردند.
 
حضور در راهپیمایی 13 آبان نشانه ولایت مداری، و پایبند بودن به آرمان های انقلاب است
۱۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۶
 
معاون فرهنگی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: حضور پر شور و حماسی مردم در راهپیمایی 13 آبان نشانه ولایت مداری، پایبند بودن مردم به آرمان های انقلاب، امام راحل، نظام، رهبری و استکبار و ظلم ستیزی است.
 
ائمه جمعه سکانداران ترویج ارزش های دینی و اسلامی هستند
۱۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۹
 
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه تریبون نماز جمعه مسائل دینی، معنوی و ارزش های اسلامی را ترویج می کند، گفت: ائمه جمعه سکانداران ترویج این ارزش ها هستند.
 
شهرستان چرام میزبان سومین سوگواره منطقه ای «مشک تشنه»
۱۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۸
 
به گزارش خبرگزاری رضوی از یاسوج، سعید خردمند، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چرام امروز به خبرنگاران، گفت: به منظور ترویج فرهنگ اصیل عاشورایی، سومین سوگواره منطقه ای شعر آئینی «مشک تشنه» به میزبانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چرام و با همکاری انجمن شعر و ادب شهرستان ...
 
فعالیت در حوزه بانوان نباید باعث از بین رفتن سنت ها و ارزش های معنوی شود
۱۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۴
 
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: اگر قرار است نوسازی و تحولی در حوزه بانوان صورت گیرد باید به شیوه ای باشد که ارزش ها حفظ شود و نه اینکه سبب افزایش ناهنجاری های اجتماعی از جمله افزایش طلاق و از بین رفتن سنت ها و ارزش های معنوی باشد.
 
13 آبان فرصتی برای بازخوانی افکار ایران اسلامی و جنایت های آمریکا است
۱۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۶
 
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد 13 آبان را فرصتی برای بازخوانی افکار ایران اسلامی و جنایت های استکبار دانست و گفت: باید ماهیت و خوی استکباری آمریکا برای نسل جوان به درستی تبیین شود.
 
ارسال 40 اثر به سومین سوگواره ملی شعر امام سجاد(علیه السلام)
۱۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۷
 
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون 40 اثر از استان های مختلف کشور به دبیرخانه سومین سوگواره ملی شعر امام سجاد (علیه السلام) ارسال شده اشت
 
قیام امام حسین(ع) آزادگی در برابر ستمگران و ظالمان را به دنیا نشان داد
۱۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۱
 
امام جمعه یاسوج به ماه محرم و شهادت امام حسین (علیه السلام) و یاران باوفای ایشان اشاره کرد و گفت: قیام امام حسین (علیه السلام) به آزادگان دنیا نشان داد که باید در برابر ستمگران و ظالمان زمان ایستادگی کرد.
 
برگزاری همایش استانی نماز و فضای مجازی/تلاش برای شبکه سازی نماز در فضاهای اجتماعی
۱۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۱
 
معاون فرهنگی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری همایش استانی نماز و فضای مجازی خبر داد و گفت: افرادی که توانایی دارند در راستای شبکه سازی موضوع نماز در فضاهای اجتماعی بین افراد جامعه اقدام کنند.
 
ثبت نام 33 نفر از بانوان کهگیلویه و بویراحمدی در جشنواره قرآنی «مدهامّتان»
۱۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۱
 
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد از ثبت نام 33 نفر از خواهران عضو کانون های مساجد این استان در جشنواره «مدهامّتان» خبر داد و گفت: مرحله استانی این جشنواره 26 مهرماه جاری در یاسوج برگزار می شود.
 
خطبه های حضرت زینب (س) کاخ یزید را به لرزه انداخت/مکتب امام حسین(ع)الگویی برای مبارزه با استکبار
۱۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۸
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه حضرت زینب (سلام الله علیها) در مکتب پنج تن آل عبا درس شجاعت و فداکاری را آموخت، گفت: این بانوی بزرگوار آن چنان شجاعانه در محفل یزید خطبه می ‌خواند که کاخ‌ های آن به لرزه افتادند.
 
اعزام 94 مددجوی شهرستان دنا به مشهد مقدس و قم
۱۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۲
 
رئیس کمیته امداد امام خمینی (رحمه الله تعالی علیه) شهرستان دنا گفت: 94 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (رحمه الله تعالی علیه) شهرستان دنا در پنج ماهه نخست سال جاری به قم و مشهد مقدس اعزام شدند.
 
امام حسین (ع) چراغ هدایت بندگان خدا/رفتار و گفتار ما حسینی باشد
۱۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۰
 
رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان کهگیلویه امام حسین (ع) را چراغ هدایت برای بندگان خدا دانست و گفت: رفتار و گفتار ما باید حسینی باشد.
 
 
 
 
 
 
 
اثری فاخر و ماندگار برای محققین ...
 
جدیدترین شماره فصلنامه فرهنگ رضوی ...