۳۰ بهمن ۱۳۹۶ 19 February 2018
 
​تربیت "حافظان قرآنی" توسط اوقاف زنجان به خوبی محقق شده است
۳۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۱
 
مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با اشاره به تعیین سهمیه هر استان در طرح تربیت حافظان "قرآن کریم"، گفت: تعهدات اوقاف زنجان در امر تربیت حافظان قرآنی به خوبی محقق شده است.
 
برنامه ریزی برای وحدت بیشتر "حوزه و دانشگاه"، به گام‌های علمی و ریشه ای نیازمند است
۲۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۱
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان، با تأکید بر لزوم برنامه‌ریزی لازم برای شناسایی نقاط ضعف و قوت "حوزه و دانشگاه" گفت: طراحی این برنامه‌ریزی نیازمند گام‌های "علمی و ریشه ای" است.
 
نماز راهبرد مناسب، برای دوری از آسیب‌های اجتماعی است
۲۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۲
 
عضو هیئت امنای ستاد اقامه نماز کشور، گفت: دوری از آسیب‌های گسترده اجتماعی یکی از تاثیرات اهتمام به "نماز" است، بر همین اساس تقویت "نماز" در آموزش و پرورش یک استراتژی و راهبرد مناسب است.
 
هفتم دی‌ماه، زنجان میزبان اولین همایش "داعیان راستین" است
۲۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۶
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: هشت‌ نفر از روحانیون برجسته و پیشکسوت زنجان و هشت نفر نیز از سایر شهرستان‌ها در این همایش تجلیل می شوند.
 
حوزه و دانشگاه دوبال توسعه فرهنگی و علمی جامعه هستند
۲۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۸
 
عضو هیئت علمی دانشگاه زنجان گفت: حوزه و دانشگاه دوبال توسعه فرهنگی و علمی در جامعه هستند و تعریف جامع و کامل از وحدت مانع واگرایی حوزه و دانشگاه می شود.
 
نشست کمیته فرهنگی و هنری "ایثار و شهادت" در زنجان برگزار شد
۲۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۸
 
چهارمین جلسه کمیته فرهنگی و هنری "ایثار و شهادت" به دبیری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، در این اداره تشکیل شد.
 
جلد دوم کتاب شرح "زیارت جامعه کبیره"  در زنجان منتشر شد
۲۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۸
 
مسئول اجرایی کانون حضرت آیت الله صائنی(ره)در زنجان، گفت:جلد دوم کتاب "شرح زیارت جامعه کبیره" بر اساس بیانات آیت الله محمداسماعیل صائنی به کوشش آقای هوشنگ خسروی منتشر شد.
 
​مطبوعات استان زنجان به بلوغ فکری و عملی رسیده‌اند
۲۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۹
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه مطبوعات استان به بلوغ فکری و عملی رسیده اند گفت: طی چهار سال گذشته تنها یک جلسه هيئت منصفه مطبوعات استان زنجان برگزار شده است.
 
ستاد ملی صبر در قوه قضائیه استان زنجان  راه اندازی می شود
۲۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۶
 
رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: ستاد ملی صبر، مخفف صلح، بخشایش و رضایت از سوی معاونت فرهنگی قوه قضائیه در زنجان راه اندازی می شود.
 
فصل الخطاب مدیران و مسئولان باید فرمایشات "مقام معظم رهبری باشد
۲۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۶
 
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، با بیان اینکه مطابق فرمایشات رهبری، حادثه 9 دی نباید فراموش شود، گفت: فصل الخطاب مدیران و مسئولان، باید فرمایشات مقام معظم رهبری باشد.
 
حوزه و دانشگاه وحدت و پیوند ناگسستنی داشته باشند
۲۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۶
 
نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه زنجان، با اشاره به اینکه امام راحل بر وحدت حوزه و دانشگاه تاکیدات فراوانی داشتند، تصریح کرد: باید حوزه و دانشگاه وحدت و پیوند ناگسستنی داشته باشند.
 
برخی مشاور های خانواده نسخه غربی به خانواده ها تجویز می کنند
۲۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۳
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان،با اشاره به اینکه برخی از مشاورهای خانواده نسخه غربی به زنان و جوانان تجویز می‌شود، گفت: در برخی از موارد راه‌های غیرشرعی و روش های غربی به جوان مردم برای برطرف کردن نیازهایشان ارائه می‌شود.
 
9 دی، روز ملی وحدت برای تمامی ایرانیان بود
۲۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۷
 
معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان، در جلسه گرامیداشت سالروز حماسه 9 دی، گفت: این روز ملی یادآور اقدام و حرکتی بزرگ و وحدت آفرین از سوی مردم ایران است.
 
اولین همایش "داعیان راستین" در زنجان برگزار می‌شود
۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۲
 
مسوول واحد "قرآن و عترت " اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، گفت: با برگزاری اولین همایش"داعیان راستین" از فعالیت های وعاظ برجسته استانزنجان تجلیل خواهد شد.
 
بیش از دو هزار  مددجوی کمیته امداد در زنجان به زیارت مشهد مقدس و عتبات عالیات اعزام شدند
۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۴
 
مدیر کل کمیته امداد استان زنجان گفت: ازابتدای امسال تاکنون دو هزار و 770 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در قالب اردوهای زیارتی و شوق زیارت به "مشهد مقدس، و عتبات عالیات و قم و جمکران" اعزام‌شده‌اند.
 
ترویج فرهنگ کتابخوانی از اهداف طرح "پایتخت کتاب" است
۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۹
 
معاون امور فرهنگی و قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: اجرای طرح‌های نوآورانه و خلاق در حوزه کتابخوانی، تمرکززدایی برنامه‌های حوزه فرهنگی و ترویج فرهنگ کتابخوانی از اهداف اجرای طرح "پایتخت کتاب" است.
 
آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در زنجان برگزار می شود
۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۴
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در ۲۴ رشته ویژه خواهران و برادران در تمام رده های سنی در این استان خبر داد.
 
خیر زنجانی زمینی را برای ترویج فعالیت‌های قرآنی وقف کرد
۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۷
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: زمینی به ارزش یک میلیارد ریال در خدابنده را برای ترویج فعالیت‌های قرآنی وقف کرد.
 
مردم زنجان با برگزاری راهپیمایی انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به بیت‌المقدس را محکوم کردند
۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۰
 
مردم زنجان در جای جای این استان با برگزاری راهپیمایی اقدام امریکا در انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به بیت‌المقدس را محکوم کردند.
 
قبله اول مسلمانان توسط آمریکا به عنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونیستی معرفی شد
۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۶
 
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با اشاره به تلاش آمریکا برای تامین امنیت اسرائیل گفت: آمریکا درصدد است تا اسرائیل جعلی را تثبیت کند از اینرو قبله اول مسلمانان را پایتخت این رژیم غاصب معرفی کرد.
 
 
 
 
 
 
 
اثری فاخر و ماندگار برای محققین ...
 
جدیدترین شماره فصلنامه فرهنگ رضوی ...