۵ بهمن ۱۳۹۵ 24 January 2017
 
35 رشته هنری در جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع)/ تشكيل اتاق فکر مجازي جشنواره رضوی
۱۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۴
 
نشست هم‌اندیشی نمایندگان شورای سیاستگذاری جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) با اعضای هیئت علمی داننشگاه هنر برگزار شد.
 
رهبر معظم انقلاب
۲۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۵
 
حضرت آیت الله خامنه‌ای تأکید کردند: بر خلاف عده‌ای که در دنیا، برای نتیجه انتخابات امریکا، عزا گرفته‌اند یا عده دیگری که شادی می کنند ما نه عزا می‌گیریم و نه شادی می‌کنیم زیرا برای ما فرقی نمی کند و هیچ نگرانی هم نداریم و به لطف الهی، برای مواجهه با هر حادثه محتملی نیز آماده‌ایم.
 
رهبر معظم انقلاب
۱۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۳
 
رهبر انقلاب اسلامی تأکید کردند: اگر ملت ایران در دوران امام در مقابل آمریکا ایستاد و اگر امروز نیز همچنان بر ضد آمریکا شعار میدهد و در مقابل او می ایستد، بر اساس یک منطق محکم و مستدل است.
 
زیارت امام رضا(ع) به نیابت از 17 هزار دانشجوی دانشگاه علامه طباطبایی
۱۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۴
 
200 دانشجوی دختر دانشگاه علامه طباطبایی به زیارت جمعی حرم رضوی مشرف شدند.
 
مساجد؛ محور فرهنگ‌سازی برای آموزش مهارت‌های فرزندپروری/ درس «فرزندپروری» به مدارس وارد شود
۱۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۴
 
وقتی برای هر وسیله‌ای دفترچه راهنمایی وجود دارد و برای هر مقطع تحصیلی، آموزش و آزمون؛ و برای ورود به هر شغل و پیشه‌ای کسب مهارت و آزمون تأیید قابلیت و مهارت لازم است، چه می‌شود ما را که از کنار چنین موضوع مهم و سرنوشت‌سازی به سادگی گذر می‌کنیم و بدون کسب مهارت فرزندپروری، فرزند می‌آوریم.
 
خودشناسی والدین گام اول فرزندپروری/ واحد «شکوه زندگی» دانشگاه‌ها برای آموزش مهارت‌های فرزندپروری کافی نیست
۱۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۵
 
دکتر بهروز بیرشک عضو هیات موسس انجمن‌های مشاوره و روانشناسی ایران که عضو پيوسته فرهنگستان علوم پزشكي نیز است، بر توجه بیشتر والدین نسبت به مقوله مهارت‌های فرزندپروری تاکید کرد.
 
«جلوه سوگ» در تهران/ ویژه‌برنامه‌های شهرداري تهران در محرم و صفر اعلام شد
۱۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۲
 
سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران همزمان با فرا رسیدن ماه‌های محرم و صفر، ویژه برنامه‌های متعددی را در قالب‌ اجرای نشست‌هایی با مضمون مسائل دینی و مذهبی، تعزیه‌خوانی، پرده‌خوانی، تولید محصولات عاشورایی و اجرای برنامه‌های هنری برگزار می‌کند.
 
ویژگی‌های تربیت دینی / طراحی دوره‌های آموزشی برای زوج‌های جوان درباره تربیت کودک
۱۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۲۰
 
محقق و پژوهشگر در حوزه مهدویت گفت: اگر والدین و مراکز آموزشی و تربیتی، به همه­ ابعاد یک انسان احترام بگذارند، جنبه­‌های عقلانی، معنوی و اخلاقی فرزندان را تربیت کنند، و فقط سلامت و هوش برای­شان مهّم نباشد، فرزندان مادی‌گرا نمی‌شوند.
 
دست هايمان پر نور مي شود
۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۶
 
هر روز پیش از طلوع آفتاب، در گرگ و میش هوا، مردان نارنجی پوش شهرمان اگر چشمشان به گنبد طلا می افتاد، دست ارادت بر سینه می گذاشتند اما این بار دیدارشان دلچسب تر بود و ماندندگارتر.
 
سفیران شفاعت
۲۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۳
 
اين روزها برای بیماران بیمارستان مرکز طبی کودکان تهران و ساير مراكز درماني تهران روز متفاوتی است. دهه كرامت كه مي رسد ديگر تنها امید درمان شان بيماران تجویز دارو، عمل جراحی و... نيست. بلکه معجزه اي است و گوشه چشمی از امام رئوفشان، تا بلكه آرامشي بيابند و قدرتي براي ادامه مراحل درمان. امامي كه مي خواهند ...
 
جواد الله کرم
۳۰ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۲
 
رزمنده مدافع حرم «جواد الله‌کرم» که داوطلبانه در راه دفاع از حرم عقیله بنی‌هاشم حضرت زینب(س) از تهران به سوریه اعزام شده بود، در حملات گروه‌های تکفیری به شهرک «خان‌طومان» در جنوب غرب حلب، به درجه رفیع شهادت نائل شد.
 
 
 
 
 
 
 
کتاب «دین و سیاست از منظر امام ...
 
دریافت متن فصل نامه علمی پژوهشی ...