۵ بهمن ۱۳۹۵ 24 January 2017
 
آشنایی با هفت گنبد
۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۴
 
بلاد شاپور شهری مذهبی و تجاری در گذشته بوده که این در آمیختگی هنر و مذهب شاهکارهای شگفت انگیزی را برای حضور پرشور گردشگران خلق می کند. بافت تاریخی دهدشت در سال 1364 در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسید.
 
فعالیت ۵۶۰ کانون فرهنگی در مساجد کهگیلویه و بویراحمد
۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۸
 
مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۵۶۰ کانون فرهنگی و هنری در مساجد استان فعالیت دارند.
 
استاندار کهگیلویه و بویراحمد: رسانه ها با تبلیغات ناخواسته قبح خودکشی را نشکنند
۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۱
 
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: نشست بررسی آسیب های اجتماعی چنان مهم است که رهبر معظم انقلاب هر شش ماه یک بار این نشست را با حضور مسئولان عالی رتبه نظام برگزار و این موضوع اهمیت و اولویت مسئله را به خوبی بیان می کند.
 
برگزاری تجمع پرچم‌داران ولایت در شهرستان‌های کهگیلویه و بویراحمد
۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۷
 
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، حماسه 9 دی را در تداوم مسیر عاشورا و غدیر دانست و گفت: همایش 9 دی با عنوان تجمع پرچم‌داران ولایت در سراسر شهرستان‌های استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.
 
ششمین جشنواره سراسری آئین‌های نمایشی رضوی فراخوان داد
۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۹
 
فراخوان ششمین جشنواره سراسری آئین‌های نمایشی رضوی به میزبانی استان کهگیلویه و بویراحمد منتشر شد.
 
کنگره بین‌المللی بی‌بی حکیمه (س) سال آینده برگزار می‌شود
۹ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۱
 
​کنگره بین‌المللی بزرگداشت بی‌بی حکیمه (س) از خواهران امام‌رضا علیه‌السلام سال آینده برگزار می‌شود.
 
حضور پررنگ روستاییان کهگیلویه و بویراحمدی در جشنواره کتاب‌خوانی رضوی
۹ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۶
 
بیش از ۱۱ هزار کهگیلویه و بویراحمدی در جشنواره بین‌المللی کتاب‌خوانی رضوی در استان کهگیلویه و بویراحمد شرکت کردند که امروز 63 نفر از آنان با حضور مدیرعامل بنیاد بین‌المللی فرهنگی و هنری امام‌رضا (علیه‌السلام) تجلیل می‌شوند.
 
سید جواد جعفری :رسانه های فعال در جشنواره کتابخوانی رضوی تجلیل می شوند
۱۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۷
 
مدیرعامل بنیاد بین‌ المللی امام رضا (ع) در گفتگو با خبرنگار ما در یاسوج، به فعالیت چشمگیر رسانه‌ ها و مطبوعات در کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد و گفت: رسانه ‌های فعال و برتر در مراسم اختتامیه جشنواره کتابخوانی این استان، مورد تقدیر قرار می گیرند.
 
سید جواد جعفری: خطا و اشتباه در برنامه های جشنواره امام رضا (ع) قابل جبران نیست
۲۸ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۱
 
مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا (علیه السلام) با اشاره به اینکه در زمینه برگزاری جشنواره امام رضا (ع) اشتباه قابل جبران نیست، گفت: اگر برنامه های به نام اهل بیت (علیهم السلام) مخدوش شد، قابل بازگشت نیست.
 
معاون اجرایی بنیاد بین المللی امام رضا(ع): تهیه بانک جامع اطلاعاتی هنرمندان جشنواره امام رضا(ع)ضروری است
۲۷ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۱
 
معاون اجرایی بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا (ع) با اشاره به اینکه باید از مضامین سطحی به عمق معارف رضوی دست پیدا کنیم، گفت: باید بانک جامع اطلاعاتی جشنواره آئین های نمایشی و پرده خوانی رضوی در استان کهگیلویه و بویراحمد تهیه شود.
 
سید جواد جعفری مطرح کرد: از نگاه ویژه به معرفی مقام بی بی حکیمه(س) تا تأکید بر اثربخشی برنامه های جشنواره بین المللی امام رضا(ع)
۲۷ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۳
 
مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) در نشستی خبری با اصحاب رسانه در کهگیلویه و بویراحمد به تشریح فعالیت های این بنیاد در ایام دهه کرامت در 31 استان کشور و 77 کشور جهان پرداخت.
 
انتشار فراخوان دومین جشنواره استانی عکس «زیارت رضوی» در شهرستان لنده
۲۰ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۶
 
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنده ، از انتشار فراخوان دومین جشنواره استانی عکس «زیارت رضوی» از سری برنامه های دهه کرامت (از آفتاب) در این استان خبر داد.
 
با حضور مسؤولان در یاسوج صورت گرفت: رونمایی از پوستر جشنواره سراسری آیین‌های نمایشی و پرده‌خوانی در فرهنگ رضوی
۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۳
 
با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، هنرمندان و مسؤولان ارشاد کهگیلویه و بویراحمد، رونمایی از پوستر پنجمین جشنواره سراسری آیین‌های نمایشی و پرده‌خوانی در فرهنگ رضوی در شهر یاسوج انجام شد.
 
جشنواره کتابخوانی رضوی شناخت مردم نسبت به سیره امام رضا (ع) را افزایش می دهد
۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۲
 
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی علاوه بر بالابردن فرهنگ مطالعه، شناخت و آگاهی مردم را نسبت به سیره و منش امام رضا (علیه السلام) افزایش می دهد.
 
پایان خرداد ماه، آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره «شمس الشموس، خورشید متانت و سخاوت»
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۰
 
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد، شعار امسال جشنواره رضوی را «شمس الشموس، خورشید متانت و سخاوت» دانست و افزود: پایان خرداد ماه آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره خواهد بود.
 
اعلام زمان برگزاری جشنواره ملی آئین های نمایشی در فرهنگ رضوی
۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۰
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، گفت: پنجمین جشنواره سراسری آئین های نمایشی، نقالی و پرده خوانی در فرهنگ رضوی از 17 لغایت 21 مرداد ماه امسال در یاسوج برگزار می شود.
 
تشریح آخرین اقدامات انجام گرفته در راستای برگزاری کنگره بین المللی حضرت بی بی حکیمه(س)
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۴
 
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، آخرین اقدامات انجام گرفته در راستای برگزاری کنگره بین المللی بی بی حکیمه (سلام الله علیها) در این استان را تشریح کرد.
 
نشست اتاق فکر جشنـــواره تولیــد کتاب رضوی برای کودکان ونوجوان در شهر کرد برگزار شد
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۰
 
نشست اتاق فکر جشنـــواره تولیــد کتاب رضوی برای کودکان ونوجوان با حضور مشاور معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وهم چنین نماینده بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در شهر کرد برگزار شد.
 
پایان خرداد آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی آئین های نمایشی و پرده خوانی در فرهنگ رضوی
۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۴
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: پایان خرداد، آخرین مهلت ارسال آثار به پنجمین جشنواره سراسری آئین های نمایشی و پرده خوانی در فرهنگ رضوی است.
 
در نشست اتاق فکر جشنواره آئین های نمایشی و پرده خوانی در فرهنگ رضوی مطرح شد: ایجاد فضای معنوی در جامعه از برکات جشنواره امام رضا(ع) است
۲۲ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۴
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، ایجاد فضای معنوی در جامعه را از برکات جشنواره های رضوی دانست و افزود: احترام و متوسل شدن به شخصیت امام رضا(ع) فضای فرهنگی ویژه ای در استان و شهرستان ها ایجاد می کند.
 
۱۲
 
 
 
 
 
 
کتاب «دین و سیاست از منظر امام ...
 
دریافت متن فصل نامه علمی پژوهشی ...