۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ 26 April 2017
 
شرکت بیش از 400 هزار دانش‌آموز در مسابقات قرآن و عترت خوزستان
۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۵
 
رئیس اداره قرآن، نماز و عترت اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان از شرکت بیش از 422 هزار دانش‌آموز مقاطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم در مرحله آموزشگاهی مسابقات قرآن دانش‌آموزی استان خبر داد.
 
ضرورت تقویت و نشر فرهنگ اسلامی در کشورهای منطقه
۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۵
 
در دیدار هیئت اعزامی آیت‌الله‌العظمی سیستانی با آیت‌الله شفیعی، پیرامون مسائل روز جهان اسلام صحبت و تبادل‌نظر شد و بر این موضوع تاکید شد که نظام جمهوری اسلامی به‌عنوان سردمدار استکبار ستیزی، باید در زمینه‌های مختلف علمی و اقتصادی به خودکفایی رسیده و فرهنگ غنی اسلامی خود را تقویت کند.
 
جايگاه برتر خوزستان در آزمون حفظ قرآن
۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۲
 
2 هزار و 300 مؤسس شبکه قرآنی و 5 هزار موسسه مردمی قرآنی در کشور داریم که این تعداد ظرف 10 الی 15 سال گذشته در کشور تشکیل شد.
 
«محمود صفازاده» شاعر آئینی درگذشت/ پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۲۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۲
 
محمود صفارزاده از شاعران آئینی و دفاع مقدس، بر اثر ایست قلبی، دار فانی را وداع گفت.
 
قنواتی در نشست کارگروه فرهنگی جشنواره امام رضا(ع) خبر داد:استقبال شاعران عرب‌زبان از جشنواره شعر رضوی عربی/کتاب آثار برگزیده منتشر می شود
۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۰
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان در نشست کارگروه فرهنگی جشنواره بین المللی امام رضا(ع) ازشعرخوانی شاعران عرب‌زبان رضوی در مساجد شهرهای عرب زبان خوزستان در ایام دهه کرامت خبر داد و گفت: هفتمین جشنواره بین‌المللی شعر رضوی به زبان عربی در جوار آرامگاه دعبل خزاعی در شوش برگزار می‌شود.
 
تقویم اجرایی همایش «کرامت انسانی در آموزه های رضوی» در زنجان تغییر کرد
۳۱ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۲
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از تغییر تقویم اجرایی همایش «کرامت انسانی در آموزه های رضوی» در زنجان خبر داد و گفت: این همایش 14 مردادماه همزمان با میلاد حضرت معصومه(س) برگزار می شود.
 
دبیر جشنواره شعر رضوی عربی خبر داد: شعرخوانی شاعران عرب زبان در جوار آرامگاه دعبل خراعی
۲۱ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۰
 
همایون قنواتی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان از شعرخوانی شاعران عرب زبان رضوی در مساجد شهرهای عرب زبان خوزستان در ایام دهه کرامت خبر داد و گفت: هفتمین جشنواره بین المللی شعر رضوی به زبان عربی در جوار آرامگاه دعبل خزاعی در شوش برگزار می شود.
 
 
 
 
 
 
 
کتاب «دین و سیاست از منظر امام ...
 
دریافت متن فصل نامه علمی پژوهشی ...