۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ 1 May 2017
 
برگزاري اختتامیه ١٠ جشنواره قرآني استان گلستان/ رونمایی از دیوان شعر عالم اهل سنت در حوزه قرآن و عترت
۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۱
 
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از برگزاري اختتامیه ١٠ جشنواره قرآن و عترت اين استان در هفتم اسفند ماه با حضور وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي خبر داد و گفت: همچنين از یک دیوان شعر از علمای اهل سنت در حوزه قرآن و عترت رونمایی خواهد شد.
 
روزشمار دومین روز هفته قرآن و عترت
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۱
 
​دومین روز هفته قرآن و عترت با همایش "سبک زندگی اسلامی با تاسی از آموزه های قرآنی" در سالن ولایت اداره کل تبلیغات اسلامی آغاز شد.
 
حمایت موسسه خیریه منطقه‌ای راضیه فرزاد از 7000 بیمار خاص در گلستان
۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۳
 
مدیرعامل موسسه خیریه منطقه‌ای راضیه فرزاد اظهار کرد: بیش از 7000 بیمار خاص در سطح استان گلستان تحت حمایت این موسسه هستند.
 
آیین اختتامیه جشنواره تلاوت حافظان قرآن و جشنواره آواها و نغمات آئینی در گلستان برگزار شد
۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۱
 
آئین اختتامیه جشنواره تلاوت حافظ کل، حافظ 15 جزء و حافظ عمومی و جشنواره آواها و نغمات آئینی از سلسله جشنواره های قرآن و عترت گلستان، در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی گرگان برگزار شد.
 
جشنواره های فجر استانی فرصتی برای بیان استعداد هنرمندان بومی است
۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۱
 
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان؛ یکی از اهداف جشنواره های فرهنگی هنری فجر را تقویت بنیان های علمی فعالان این عرصه بیان کرد و گفت: استانی شدن این جشنواره فرصتی برای بروز استعدادهای گروه های فعال بومی است.
 
380 برنامه فرهنگی و عمرانی در ایام الله دهه فجر در مینودشت اجرا می‌شود
۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۹
 
سید خلیل صفی الحسینی گفت:در ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی 380 برنامه فرهنگی و عمرانی در مینودشت اجرا می‌شود.
 
راه اندازی مرکز مشاوره وقف
۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۶
 
حجت الاسلام حسن دارابی معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان گلستان از راه اندازی مرکز مشاوره وقف در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گلستان خبر داد .
 
11 عنوان جشنواره قرآنی از دوم دی ماه در گلستان اجرا می‌شود
۲۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۵۴
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به آغاز برگزاری جشنواره قرآن و عترت استان در دی ماه سال جاری اشاره کرد و گفت: ١١ جشنواره در استان گلستان اجرا می‌شود.
 
آثار رسیده هشتمین جشنواره پویانمایی رضوی در مقایسه با سنوات گذشته چشمگیرتر است
۲۲ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۴
 
معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گفت: آثار ارسالی هشتمین جشنواره پویانمایی رضوی در مقایسه با سنوات گذشته چشمگیرتر است.
 
مهمترین دستاوردها ی برگزاری جشنواره پویا نمایی رضوی در گفتگو با دبیر تخصصی این جشنواره / تاسیس رشته پویانمایی در دانشگاه گلستان
۷ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۳
 
برگزاری جشنواره پویانمایی رضوی به میزبانی گلستان دستاوردهای مهمی برای این هنر نوپا در کشور ما به دنبال داشته است که یکی از مهم ترین آنها تاسیس رشته ای برای پویانمایی رضوی در گرگان است تا جوانان علاقمند از طریق تحصیلات آکادمیک بطور حرفه ای وارد این رشته شده و گلستان به پایتخت انیمیشن کشور تبدیل شود.
 
در نشست اتاق فکر مطرح شد: از ظرفیت هنرمندان منتخب پویانمایی در آسیب شناسی تخصصی تر جشنواره پویانمایی رضوی استفاده می شود
۲۱ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۱
 
دبیر هشتمین جشنواره پویانمایی رضوی گفت: با دعوت از هنرمندان منتخب استانی جشنواره پویانمایی رضوی در سال های گذشته می توان از ظرفیت آنها در آسیب شناسی تخصصی تر جشنواره بهره جست.
 
 
 
 
 
 
 
کتاب «دین و سیاست از منظر امام ...
 
دریافت متن فصل نامه علمی پژوهشی ...