۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ 1 May 2017
 
راه اندازی مراکز فرهنگی و قرآنی در بقاع متبرکه از اولویت های اوقاف لردگان
۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۴
 
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لردگان راه اندازی مراکز فرهنگی و قرآنی در بقاع متبرکه و امامزادگان این شهرستان را از اولویت های اصلی دانست.
 
ظرف شعر؛ فرصتی برای آشناسازی کودکان با ابعاد وجودی امام رضا(ع)/ جشنواره کتاب کودک رضوی یک فرصت ناب و خلاقانه است
۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۱
 
نویسنده مجموعه شعر رضوی «گنبد کبود» گفت: علیرغم وجود شاعران خوب و مطرح کشوری، متاسفانه در زمینه شعر کودک آثار بسیار کم و ناچیز است و همین مسئله انگیزه‌ای شد تا دست به آفرینش «گنبد خورشید» بزنم.
 
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری: تولید کتاب با موضوع امام رضا(ع) بسیار ارزشمند است
۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۸
 
نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه تولید کتاب با موضوع امام رضا(ع) کاری بسیار ارزشمند است، گفت: امیدواریم با تلاش بیشتر در جهت تولید کتاب با محتواهای ارزشمندی چون تولید کتاب رضوی در جهت ترویج فرهنگ رضوی شاهد آثار فاخر باشیم.
 
جشنواره تولید کتاب رضوی برای کودک و نوجوان معارف رضوی را به جامعه منتقل کند
۲۰ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۱
 
امام جمعه سامان گفت: جشنواره تولید کتاب رضوی برای کودک و نوجوان اتفاق مبارکی است که می تواند دریای معارف رضوی را به جوانان جامعه منتقل کند.
 
10 کتاب آماده چاپ درجشــنواره تولیـــد کتــاب رضــوی برای کوکان و نوجوانان/کارگاه آموزش داستان نویسی هر هفته برگزار می شود
۲۶ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۴
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال وبختیاری گفت: تاکنون ده مجموعه کتاب جهت چاپ درجشــنواره تولیـــد کتــاب رضــوی برای کوکان و نوجوانان آماده شده است.
 
 
 
 
 
 
 
کتاب «دین و سیاست از منظر امام ...
 
دریافت متن فصل نامه علمی پژوهشی ...