۳۰ بهمن ۱۳۹۶ 19 February 2018
۰
سه شنبه ۱۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۳
Share/Save/Bookmark
 
بازديد بيش از٥/ ۱ میلیون نفر از طرح آرامش بهاری
 
بيش از ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از آغاز نوروز تا پایان روز طبیعت (۱۳ فروردین) از طرح آرامش بهاری در استان البرز استقبال کردند.
 
به گزارش خبرگزاری فرهنگ رضویو به نقل از روابط عمومي اداره كل اوقاف و وامور خيريه استان البرز ؛حجت الاسلام و المسلمین  محمد صالحی مدير كل اوقاف  البرز با اعلام این خبر اظهار كرد: طرح آرامش بهاری همچون سنوات گذشته در ۴۲ بقعه متبرکه استان البرز برگزار شد.
وی تصريح كرد:اين طرح از لحظه سال تحویل آغاز و تا ۱۵ فروردین ماه ادامه داشت .
اين مسئول گفت:در اجراي اين طرح بقاع متبرکه و امامزادگان شاخص اين استان پذیرای مسافران نوروزی بودند .
صالحی افزود:بقاع متبرکه قطب فرهنگی استقرار مسافران نوروزی در استان البرز هستند كه با برپایی سفره هفت سین، محفل انس با قران، فعالیت مبلغین،  خیمه معرفت، پذیرایی، تجدید وضو و نماز جماعت و … از جمله برنامه های امام زاده های استان البرز در میزبانی از مسافران نوروزي بود.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان البرز بيان كرد:استان البرز محل گذر مسافران به استان هاي ديگر است و در اين راستا مسافران ترجیح دادند نوروز خود را با توجه به فضای معنوی حاکم بر امام زادگان، امنیت و آرامش روحی در کنار بقعه ای سپری کنند.
صالحي خاطر نشان كرد: بر اين اساس ۵۰۰ هزار نفر زمان تحویل سال در بقاع متبرکه استان البرز حضور یافتند و آغاز سال نو را در كنار امامزادگان شروع كردند.
 
41/41
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۷۹۱
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰