۱ بهمن ۱۳۹۶ 21 January 2018
۰
يکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۶
Share/Save/Bookmark
 
در سفر نماینده قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) سپاه به کرمانشاه مقرر شد؛
مشارکت قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) در تکمیل اماکن دینی و مذهبی شهرستان سنقر
 
نماینده قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) در بازدید از مدرسه علمیه این شهرستان و برخی دیگر از مساجد شهر، قول مساعدت در تکمیل و ساخت این اماکن را داد.
 
به گزارش خبرگزاری فرهنگ رضویو به نقل از خبرگزاری حوزه، حاج مهدی ایرانی، نماینده قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) سپاه، با حضور در کرمانشاه، از مسجد امام(ره) این شهر و همچنین مدرسه علمیه امام خمینی(ره) شهرستان سنقر بازدید کرد.
در زمان بازدید نماینده قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) سپاه از پروژه های عمرانی فرهنگی کرمانشاه، که حجت الاسلام مجید بنی عامریان، مدیر مدرسه علمیه حضرت امام خمینی(ره) شهرستان سنقر نیز حضور داشت، مقرر شد، بیش از 500 میلیون ریال برای تکمیل و ساخت مسجد امام(ره) در نظر گرفته شود.
حجت الاسلام بنی عامریان مدیر مدرسه علمیه حضرت امام خمینی(ره) شهرستان سنقر نیز در زمان بازدید نماینده قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) از این پروژه های عمرانی فرهنگی گفت: برای تجهیز سیستم صوتی مسجد امام(ره) به اعتباری بالغ بر 25 میلیون تومان نیازمند هستیم.
مدیر مدرسه علمیه حضرت امام خمینی(ره) سنقر افزود: همچنین برای تجهیز سیستم صوتی مسجد قمر بنی‌هاشم(ع) این شهرستان، اعتباری در حدود 6 میلیون تومان لازم است.
وی با اشاره به اینکه برای بخش های دیگر این مسجد، هزینه های بسیاری صرف شده است، گفت: برای تجهیز و تعمیر این اماکن دینی و مذهبی، اعتبار در نظر گرفته شده بیش از 6 میلیون تومان می باشد.
 
41/41
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۳۶۷
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰