۳ اسفند ۱۳۹۶ 22 February 2018
۰
چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۳
Share/Save/Bookmark
 
امام جمعه محمد شهر کرج:
خیرین مدرسه ساز الگوهای ارزشمند ایثار در جامعه هستند
 
امام جمعه محمدشهر کرج گفت: خیرین مدرسه ساز الگوهای ارزشمند ایثار در جامعه هستند که با اقدامی خداپسندانه در راه علم و دانش حرکت معنوی خود را آغاز و ادامه می دهند.
 
به گزارش خبرگزاري فرهنگ رضوي، حجت الاسلام الهی در آئین تجلیل از 18 خیر مدرسه ساز آموزش و پرورش ناحیه سه کرج که در سالن شهید فهمیده برگزار شد افزود: کارهای نیک خیرین مدرسه ساز تا قیامت ماندگار بوده و به عنوان ذخیره آخرت برای آنها منظور می شود.
وی با اشاره به اینکه خیرین در ارتقاء تعلیم و تربیت کشور نقش مهمی را ایفا کرده اند اظهار کرد: خیرین مدرسه ساز، نخبگان و دانشمندان الگوی ارزشمندی برای جوانان و دانش آموزان هستند که باید قدر این عزیزان را بدانیم.
وی بیان کرد: کارهای نیک خیرین مدرسه ساز در ذهن همه مردم ایران به ویژه دانش آموزانی که در مدارس خیرساز تحصیل می کنند حک شده و تا قیامت ماندگار است .
امام جمعه محمد شهر کرج ادامه داد: سرمایه های واقعی خیرین ،هزینه های است که در راه مدرسه سازی انجام می دهند و خیرین باید قدر خود را دانسته و مسئولین هم باید ارزش و قدر آنها را بدانند.
الهی خاطر نشان شد: خیرین کسانی هستند که برای انجام امور خیر از دیگران سبقت گرفته و در مسابقه انجام کارهای نیک و خیر برنده می شوند و آنچه انجام می دهند به عنوان باقی و صالحات خواهد بود.
در این آئین 300 خیر مدرسه ساز آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج حضور داشتند.
 
18/18
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۹۵۸
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰