۱ بهمن ۱۳۹۶ 21 January 2018
۰
چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۶
Share/Save/Bookmark
 
گرامیداشت سالروز تأسیس کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد در بم
 
مراسم گرامیداشت سالروز تأسیس کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد امروز، ۱۸ اسفندماه در محل مسجد مسلم بن عقیل بم برگزار می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری فرهنگ رضوی و به نقل ازایکنا ، عقیل عارفی، مدیرمسئول کانون تخصصی قرآن و نماز یاسین بم از برگزاری مراسم گرامیداشت سالروز تأسیس کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد در تاریخ ۱۸ اسفندماه در محل مسجد مسلم بن عقیل بم خبر داد و گفت: این مراسم رأس ساعت ۱۶ با حضور فعالان کانون‌های مساجد برگزار خواهد شد.
وی ضمن تبریک این روز و با بیان گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در سال ۹۵، اظهار کرد: در این مراسم از تمامی فعالان قرآنی کانون تخصصی قرآن و نماز یاسین و کانون مسلم بن عقیل بم تجلیل به عمل خواهد آمد.
مدیرمسئول کانون مسلم بن عقیل بم ضمن تشکر از اداره فرهنگ وارشاد اسلامی بم جهت همکاری ویژه در اجرای فعالیت‌های این کانون‌ها، برگزاری طرح تلاوت نور، کرسی تلاوت قرآن، نمایشگاه «حدیث حسن» به مناسبت روز حجاب و عفاف و اجرای طرح آسمانی‌ها را از اهم فعالیت کانون‌های یاسین و مسلم بن عقیل بم عنوان کرد.
وی بیان کرد: همچنین اجرای جشنواره قرآنی مدهامتان، طرح تفسیر کوتاه، برگزاری مراسم‌های مناسبتی و مراسم یادمان جانباختگان زلزله بم، تجلیل از مربیان و فعالان قرآنی کانون از دیگر فعالیت‌های این کانون‌ها در سال ۹۵ به شمار می‌رود.
 
41/41
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۹۴۸
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰