۳۰ بهمن ۱۳۹۶ 19 February 2018
۰
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۹
Share/Save/Bookmark
 
ستاد برگزاری دومین جشنواره «شهدای قرآنی» در بوشهر تشکیل جلسه داد
 
ستاد برگزاری دومین جشنواره «شهدای قرآنی» با حضور دبیر شورای فرهنگ عمومی در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر تشکیل جلسه داد.
 
به گزارش خبرگزاری فرهنگ رضوی به نقل از ایکنا ، حمیده ماحوزی، دبیر شورای فرهنگ عمومی و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر روز یکشنبه بیست و چهارم بهمن‌ماه در اولین جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی دومین جشنواره «شهدای قرآنی» گفت: ۱۲ برنامه جشنواره‌ای فرهنگ و هنر ویژه هفته قرآن و عترت استان بوشهر از ۱۱ تا ۱۶ اسفند‌ ماه سال جاری برگزار خواهد شد و دومین جشنواره تجلیل از «شهدای قرآنی» یکی از ویژه‌برنامه‌های این هفته است. 
دبیر شورای هماهنگی و گسترش فعالیت‌های قرآنی استان بوشهر در ادامه با اشاره به اینکه در دومین جشنواره «شهدای قرآنی» از ۴۴ شهید قرآنی تجلیل به عمل می آید، اظهار کرد: این جشنواره همزمان با شب شام غریبان ایام شهادت حضرت زهرا(س) با مشارکت دستگاه فرهنگی و با حضور نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در استان و امام جمعه بوشهر در محل حسینیه اباعبدالله الحسین‌(ع) گلزار شهدای بوشهر برگزار خواهد شد. 
وی در پایان هدف از برگزاری این جشنواره را معرفت بخشی و آشنایی بیشتر نسل جدید با شرح زندگی و شخصیت علمی و معنوی شهداء عنوان کرد. 
یادآور می‌شود، دومین جشنواره «شهدای قرآنی» ویژه تجلیل از مقام ۱۱ شهید قرآنی محصل، ۷ شهید قرآنی معلم، ۱۳ شهید قرآنی طلبه، ۴ شهید قرآنی پاسدار و مابقی از دیگر مشاغل است که در سال گذشته ۶۱ خانواده شهید قرآنی تجلیل شدند. 
 
41/41
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۹۴۹
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰