۱ بهمن ۱۳۹۶ 21 January 2018
۰
يکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۷
Share/Save/Bookmark
 
600 نفر در آزمون طرح تربیت حافظان قرآن کریم شهرستان زرند شرکت می کنند
 
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان زرند با اشاره به برگزاری بزرگترین آزمون طرح حفظ قرآن کریم از حضور 600 قرآن آموز زرندی در مرحله کتبی این آزمون خبر داد.
 
به گزارش خبرگزاری فرهنگ رضوی و به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان،حجت الاسلام محمد زواری گفت: آزمون پایانی مرحله پنجم طرح تریبت حافظان قرآن کریم در شهرستان زرند روز پنجشنبه  28 بهمن ماه با حضور بیش از 600 نفر شرکت کننده در محل سقاخانه حضرت ابوالفضل (ع) برگزار می شود.
   وی افزود: طرح تربیت حافظان قرآن کریم در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از سال 1390 توسط سازمان اوقاف اجرایی شد و طی برگزاری 5 دوره برگزاری این طرح بیش از 5 هزار قرآن آموز زرندی در کلاسهای این طرح شرکت کردند.
   زواری گفت: کلاسهای مرحله پنجم این طرح قرآنی در 20مرکز قرآنی و 3 امامزاده عظیم الشان زیر نظر 25 مربی و آموزش دیده برگزار شد و هم اکنون آزمون شفاهی از قرآن آموزان این مراکز در حال انجام می باشد.
 وی آزمون کتبی این طرح را بزرگترین آزمون قرآن کریم در سطح شهرستان عنوان کرد و افزود: با تبلیغات صورت گرفته و اطلاع رسانی های انجام شده  28 بهمن ماه با حضور مسئولین شهرستان آزمون کتبی این طرح قرآنی همزمان با سراسر کشور در محل سقا خانه حضرت ابوالفضل (ع) برگزا خواهد شد.
 
41/41
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۹۱۸
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰