۴ بهمن ۱۳۹۶ 24 January 2018
۰
يکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۵
Share/Save/Bookmark
 
حوزه علمیه شهرستان شوط احداث می شود
 
مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) شوط گفت: ۱۰ هزار متر مربع زمین برای احداث حوزه علمیه شوط اختصاص یافته و هم اکنون عملیات آزمایش خاک به لحاظ مرغوبیت زمین آغاز شده است.
 
به گزارش خبرگزاری فرهنگ رضوی و به نقل از خبرگزاری حوزه ،حجت الاسلام سیدعلی رویدل ، با اشاره به اینکه حوزه علمیه سفیران هدایت امام صادق(ع) این شهرستان در سال گذشته افتتاح شد، اظهار داشت: در این رابطه در سال تحصیلی 94-95 تعداد 200 نفر طلبه پذیرش شد.
مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) شوط گفت: با توجه به محدودیت مکانی، برای سال تحصیلی 96-95 نیز 11 نفر طلبه علاقه مند در حوزه علمیه امام صادق(ع) شهرستان شوط پذیرش شده و برای سال تحصیلی 96-97 نیز جذب 25 نفر پیش بینی شده است.
وی با بیان اینکه هم اکنون 31 طلبه در دو پایه اول و دوم تحصیل می کنند، تصریح کرد: در حوزه علمیه سفیران هدایت این شهرستان دو استاد تمام وقت، یک استاد نیمه وقت و یک معاون آموزشی و یک مدیر فعالیت دارند.
حجت الاسلام رویدل از اختصاص 10 هزار متر مربع زمین برای احداث حوزه علمیه شوط خبر داد و افزود: هم اکنون عملیات آزمایش خاک به لحاظ مرغوبیت زمین آغاز شده است همچنین هم اکنون ساختمان آموزش این مدرسه متعلق به آموزش و پرورش این شهرستان بوده و سالانه برای استفاده از آن اجازه پرداخت می‌شود.
به گفته حجت الاسلام رویدل، ساختمان جدید مدرسه علمیه شوط در چهار طبقه احداث شده و شامل قسمت‌هایی همچون استادسرا، طلبه‌سرا، خوابگاه، کتابخانه، سالن اجتماعات و سالن سرو غذا و نیز قسمت اداری، آموزشی، تجاری و ورزشی خواهد شد.
 مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) شوط اذعان داشت: از 10 بهمن ماه جاری نیز پذیرش طلاب در این مدرسه از مقطع دیپلم تا عالی آغاز شده و تا روز 15 فروردین ادامه دارد.
 
 
41/41
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۹۱۷
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰