۳۰ بهمن ۱۳۹۶ 19 February 2018
۰
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۵
Share/Save/Bookmark
 
نماینده ولی فقیه در کردستان:
گفتمان انقلاب اسلامی امنیت پایدار را به دنبال دارد
 
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: گفتمان انقلاب اسلامی امنیت پایدار را به دنبال دارد و این امنیت و آرامش را به خوبی می‌توانیم در کشور ایران ببینیم و گفتمان‌های کمونیست، لیبرالیسم و سوسیالیسم را باطل و پایه‌های آنها را لرزاند.
 
به گزارش خبرگزاری فرهنگ رضوی به نقل از ایسنا، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی، شامگاه سه شنبه در دیدار با فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان و فرمانده انتظامی، مرزبانی و قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۸ پیاده کردستان که در دفتر نماینده ولی فقیه در سنندج برگزار شد، اظهار کرد: اندیشه‌های حضرت امام(ره) و پیروزی انقلاب اسلامی دنیا را تکان داد و تحولات عظیمی در جهان برپا کرد.
وی افزود: امام(ره) زمینه عروج شهدا و بستری فراهم کرد که آن انسان‌ها به جایگاه والای خود برسند و امنیت و آرامش کنونی کشور مرهون خون پاک شهیدان اسلام است.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان بیان کرد: افتخار همه ما مسلمین ایران اسلامی این است که تحت رهبری انسان مدبر و والای مقام معظم رهبری زندگی می‌کنیم و با افتخار می‌توانیم بگوییم که رهبر کشور عزیزمان امام خامنه‌ای است.
وی اعلام کرد: گفتمان انقلاب اسلامی امنیت پایدار را به دنبال دارد و این امنیت و آرامش را به خوبی می‌توانیم در کشور ایران ببینیم و گفتمان‌های کمونیست، لیبرالیسم و سوسیالیسم را باطل و پایه‌های آنها را لرزاند.
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی با بیان اینکه قبل از انقلاب امنیت و اوضاع به هم ریخته بود، عنوان کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی امنیت و آرامش در کشور ایجاد شد و نگاه ایران اسلامی ایجاد وحدت جهان اسلام است.
وی با بیان اینکه منافقان در آن دوران شعار انحلال ارتش را سرمی‌دادند، اظهار کرد: حضرت امام(ره) نه تنها آن شعارها را منحل کرد بلکه از ارتش هم حمایت و پشتیبانی کرد.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه خداوند متعال نظام ولایی را به مخلوقات هدیه کرده است، عنوان کرد: نظام کشور ایران ولایی و خدایی است چون باتقواترین، جامع‌ترین و مدبرترین رهبر عزیز را داریم و همه مردم باید همیشه این روحیه انقلابی را حفظ کنند.
وی با اشاره به اینکه در انقلاب روحیه جهادی و ایثار مشخص است، اعلام کرد: فرد انقلابی به کسی گفته می‌شود که در تمام صحنه‌ها حضور داشته باشد و ترسی نداشته باشد.
وی در ادامه با اشاره به اهداف شوم داعشی‌ها اعلام کرد: ضربه زدن به اسلام هدف اصلی داعش است و آمریکا و اسرائیل نیز مثل سگ از اقتدار ایران می‌ترسند و همه ما نیز براساس گفتمان اما(ره) در برابر همه دشمنان ایستادگی و با ظلم مبارزه می‌کنیم.
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی افزود: افتخاراتی که امروزه کشورمان به دست آورده به دلیل داشتن رهبر فرزانه، توان، ایمان و روحیه انقلابی مردم ایران بوده و خوشبختانه همه نیروهای مسلح با هم متحد و به یکدیگر کمک می‌کنند.
وی یادآور شد: در همه این چندساله ابرقدرت‌ها دست به دست هم دادند و با نقشه‌های مختلف و هر غلطی که توانستند انجام دادند اما چون خداوند پشتیبان ملت ایران است به جایی نرسیدند.

 
 
41/41
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۸۰۱
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰