۴ بهمن ۱۳۹۶ 24 January 2018
۰
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۴
Share/Save/Bookmark
 
برگزاری نمایشگاه «نماز و بصیرت» در ایلام
 
سرپرست معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، از برگزاری نمایشگاهی با عنوان «نماز و بصیرت» در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد ایلام خبر داد.
 
به گزارش خبرگزاری فرهنگ رضوی به نقل از ایسنا «عظیم ایدی» اظهار کرد: در این نمایشگاه 85 اثر برگزیده از هنرمندان کشوری و استان ایلام در معرض دید علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.
وی با بیان اینکه این نمایشگاه از 24 بهمن الی 4 اسفندماه سال جاری دایر خواهد بود، افزود: محورهای آثار به نمایش گذاشته در این نمایشگاه نماز، قرآن کریم، هولوکاست و داعش است که در معرض دید علاقه‌مندان به مدت 10 شبانه‌روز قرار خواهد گرفت.
سرپرست معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام با بیان اینکه تبلیغ و ترویج فرهنگ قرآن و عترت، نماز و فرهنگ دینی از اهداف برگزاری این نمایشگاه است، اضافه کرد: زبان هنری، یکی از بهترین ابزارها در راستای انتقال معانی و مفاهیم دینی و ارزشی به جامعه به‌ ویژه نسل جوان است.
ایدی با اشاره به اینکه ترویج فرهنگ نماز در بین اقشار مختلف مردم نقش مهمی در زمینه کاهش آسیب‌های اجتماعی و افزایش بصیرت دارد، عنوان کرد: آثار به نمایش گذاشته در این نمایشگاه در سه بخش هنری عکس، کاریکاتور و پوستر خواهد بود.
وی با بیان اینکه برگزاری چنین نمایشگاهی موجب تقویت و افزایش آگاهی مردم به ‌ویژه نسل جوان با توطئه‌های دشمنان دارد، تصریح کرد: از همه مردم استان به ‌ویژه جوانان و نوجوانان و علاقه‌مندان به هنر برای بازدید از این نمایشگاه در دو نوبت صبح و عصر دعوت می‌شود.
 
41/41
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۶۹۴
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰