۱ بهمن ۱۳۹۶ 21 January 2018
داخلی
۰
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۲
Share/Save/Bookmark
 
سيستان و بلوچستان؛
5مرداد؛ آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در هنرهای گرافیکی
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان از تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در هنرهای گرافیکی در استان خبرداد و گفت: 5 مرداد ماه آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره است.
 
به گزارش خبرگزاري فرهنگ رضوي، حسین مسگرانی اظهار کرد: دومین جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در هنرهای گرافیکی از سری برنامه های چهاردهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا (علیه السلام)، به مناسبت میلاد با سعادت عالم آل محمد (صلی الله علیه و آله و سلم) حضرت علی بن موسی الرضا (علیه السلام) و حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) و همزمان با دهه کرامت در زاهدان برگزار می شود.
وی افزود: اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، گسترش فعالیت های فرهنگی، هنری و مذهبی مرتبط با سیره ائمه معصومین به ویژه امام رضا (علیه السلام)، تجلیل از پدیدآورندگان آثار برتر گرافیکی در زمینه سیره، شخصیت و معارف امام رضا (علیه السلام) و کمک به انتشار گسترده این آثار از جمله اهداف برگزاری این جشنواره است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه تصویرسازی، آرم و نشانه و پوستر از جمله محورهای جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در هنرهای گرافیکی است، ادامه داد: 270 اثر از شهرهای کرمان، اصفهان، تبریز، تهران، لار، کرج، مازندران، یزد، زاهدان، سیرجان، شیراز، نیشابور، داراب، مشهد، خراسان جنوبی، شهر ری، کاشان، قم، همدان و اردبیل از سوی دبیرخانه این جشنواره دریافت شده است.
مسگرانی به شرایط شرکت در جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در هنرهای گرافیکی اشاره کرد و گفت: شیوه و نحوه اجرای آثار آزاد است، هر هنرمندی می تواند حداکثر 5 اثر در هر بخش به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند، ارسال آثار از طریق پست الکترونیکی جشنواره و از طریق لوح فشرده به نشانی دبیرخانه جشنواره نیز امکان پذیراست.
وی با بیان اینکه 5مرداد؛ آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در هنرهای گرافیکی است، افزود: به تمامی شرکت کنندگان گواهی شرکت اعطاء خواهدشد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: احادیث رضوی، زندگی و سیره رضوی، زیارت بارگاه رضوی و بقاع متبرکه و القاب امام رضا (علیه السلام) از جمله موضوعات جشنواره است.
یادآور می شود؛ جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در هنرهای گرافیکی از سری برنامه های چهاردهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) همزمان با ایام دهه کرامت به میزبانی استان سیستان و بلوچستان برگزار می شود.
 
18/18
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۲۷
مرجع : بنیاد فرهنگی هنری امام رضا (ع)
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰