۱ بهمن ۱۳۹۶ 21 January 2018
داخلی
۰
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۸
Share/Save/Bookmark
 
چهارمحال و بختیاری؛
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری: تولید کتاب با موضوع امام رضا(ع) بسیار ارزشمند است
 
نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه تولید کتاب با موضوع امام رضا(ع) کاری بسیار ارزشمند است، گفت: امیدواریم با تلاش بیشتر در جهت تولید کتاب با محتواهای ارزشمندی چون تولید کتاب رضوی در جهت ترویج فرهنگ رضوی شاهد آثار فاخر باشیم.
 
به گزارش خبرگزاري رضوي، حجت الاسلام محمد علی نکونام، نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد در نشست هیئت اجرایی نخستین جشنواره سراسری تولید کتاب رضوی(برای کودک و نوجوان) که در دفتر امام جمعه شهرکرد با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهار محال و بختیاری برگزار شد، تولید کتاب با موضوع امام رضا(ع) را اقدامی ارزشمند دانست.
وی با اشاره به نزدیک شدن به دهه کرامت گفت: دریای عظیم امامت و ولایت که به عنوان دهه کرامت نامگذاری شده برای این است که از همه ظرفیت ها برای برگزاری جشن های دهه کرامت استفاده شود و ارتقا فکر و فرهنگ جامعه در جایگاه ولایت صورت بگیرد.
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری در ادامه بابیان اینکه ارتقا فرهنگ فقط جنبه فکری ندارد و در حد نظریه و تئوری خلاصه نمی شود، تاکید کرد: ارتقا فرهنگ باید در همه سطوح صورت گیرد.
 وی خاطرنشان کرد: ظرفیت کشور در تولید محتوا و تولید کتاب ظرفیت بالایی است و امیدواریم با تلاش بیشتر در جهت تولید کتاب با محتواهای ارزشمندی چون تولید کتاب رضوی در جهت ترویج فرهنگ رضوی شاهد آثار فاخر باشیم.
یادآوری می شود؛ اختتامیه نخستین جشنواره سراسری تولید کتاب رضوی(برای کودک و نوجوان) از سری برنامه های چهاردهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا(ع) 20 مرداد سال جاری همزمان با دهه کرامت در فرهنگسرای بزرگ ارشاد شهرکرد برگزار می شود.
 
18/18
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۲۶
مرجع : بنیاد فرهنگی هنری امام رضا (ع)
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰