۱ بهمن ۱۳۹۶ 21 January 2018
داخلی
۰
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۳
Share/Save/Bookmark
 
ایلام
افتتاح 5 پروژه عمرانی امامزادگان ایلام در دهه فجر
 
مدیر کل اوقاف و امور خیریه ایلام گفت: 5 پروژه عمرانی با اعتباری نزدیک به 3 میلیارد ریال به همت اداره کل اوقاف استان ایلام در دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد.
 
به گزارش خبر گزاری فرهنگ رضوی و به نقل از ایسنا ،حجت‌الاسلام‌والمسلمین «حسن شهیدی» اظهار کرد: بهره‌برداری و افتتاح پروژه‌های عمرانی، مراسم جشن انقلاب و گرامیداشت یوم اله 22 بهمن از برنامه‌های محوری این اداره کل است.
وی با بیان اینکه 5پروژه عمرانی با اعتباری نزدیک به 3 میلیارد ریال به همت اداره کل اوقاف استان ایلام در دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد، افزود: تربت‌خانه، شبستان و محوطه‌سازی اطراف بقعه پیرحمزه(ع) شهرستان چرداول با اعتباری بالغ‌بر 500 میلیون ریال از محل نذورات بقعه و اعتبارات 2 درصد نفت و گاز تکمیل‌شده و در دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد.
وی ادامه داد: از دیگر پروژه‌های قابل‌افتتاح در دهه مبارک فجر محوطه‌سازی صحن شمالی و غربی بقعه امامزاده سید ناصر الدین(ع) شهرستان دهلران با اعتباری بالغ ‌بر 400 میلیون ریال و زیربنای 1000 مترمربع از محل اعتبارات نذورات بقعه، احداث 6 واحد تجاری مربوط به موقوفه امامزاده علی صالح(ع) با اعتباری بالغ ‌بر یک میلیارد و دویست میلیون ریال و احداث 12 چشمه سرویس بهداشتی با اعتباری بالغ ‌بر 330 میلیون ریال از محل درآمد نذورات امامزاده(ع)، است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ادامه داد: پروژه محوطه‌سازی، حصارکشی و احداث دیوار سنگی به طول 50 متر در آستان متبرکه امامزاده سید سیف‌الدین(ع) شهرستان دره شهر بااعتبار 400 میلیون ریال از محل اعتبارات و نذورات بقعه از دیگر طرح‌های عمرانی آماده افتتاح است.
 
41/41
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۲۳۲
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰