۲ اسفند ۱۳۹۶ 21 February 2018
داخلی
۰
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۷
Share/Save/Bookmark
 
داریوش ارجمند:
رویداد مشهد 2017 فرصتی بزرگ برای ایران و مشهد است
 
داریوش ارجمند هنرمند سینما و تئاتر کشور، رویداد مشهد 2017 را فرصتی بزرگ برای ایران و مشهد دانسته و بر اجرای فعالیت‌ها بر محور امام رئوف تأکید کرد.
 
به گزارش خبرگزاری فرهنگ رضوی، داریوش ارجمند با اشاره بر فعالیت همگانی در رابطه با معرفی رویداد مشهد 2017، اظهار کرد: این انتخاب، فرصت خوبی را نه‌تنها برای مشهد، بلکه برای کل ایران ایجاد نموده و باید به بهترین نحو از آن استفاده کرد.
این هنرمند خراسانی بابیان این‌که انتخاب مشهد به‌عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام، انتخاب یک تاریخ است، اظهار کرد: هم‌زمان مشهد به دلیل وجود بارگاه منور امام رضا (علیه‌السلام)، قطب بزرگ دین‌داری در جهان شناخته‌شده است.
داریوش ارجمند بابیان این‌که به جهت وجود بارگاه منور رضوی چهره خوبی از مشهد در اذهان مسلمانان جهان وجود دارد، بر اجرای فعالیت‌های رویداد مشهد 2017 با محوریت امام رئوف تأکید کرد.
وی افزود: خوشبختانه برنامه‌ریزی خوبی در رابطه با برگزاری باشکوه این رویداد صورت گرفته و مسئولان کشور نیز در این راستا، در حال شکل تلاش هستند.
این بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص نقش هنرمندان در این رابطه، عنوان کرد: قطعاً هنرمندان سراسر کشور بانام امام رضا (علیه‌السلام) به این عرصه ورود و برای انعکاس هر چه‌بهتر این رویداد در حوزه و رشته‌های تخصصی خود فعالیت خواهند کرد.
 
29/22
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۵۴۶
مرجع : مشهد 2017
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰