۳ بهمن ۱۳۹۶ 23 January 2018
داخلی
۰
سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۳
Share/Save/Bookmark
 
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با اشاره به رویداد مشهد 2017؛
مشهد به قطب ازدواج جوانان کشور تبدیل می‌شود
 
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور با اشاره به آغاز زندگی مشترک 30 هزار دانشجو به مناسبت رویداد مشهد 2017، از تبدیل مشهد به قطب ازدواج جوانان خبر داد.
 
به گزارش خبرگزاری فرهنگ رضوی، حجت‌الاسلام محمد محمدیان گفت: هدف ما از اجرای طرح ازدواج دانشجویی این است که دانشجویان بافرهنگ رضوی و سیره بصیرتی امام رضا (ع) در شهری که به‌عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام شناخته‌شده است، آشنا شوند.
وی در خصوص برنامه‌های ازدواج دانشجویی که به مناسبت سال 2017 در بین 30 هزار دانشجو از تمام کشور در مشهد حضور می‌یابند، اظهار داشت: هم‌زمان با این رویداد شهری پیش‌بینی‌شده، بیستمین دوره این برنامه‌ها در قالب کلاس‌های آموزشی با حضور اساتید برجسته کشوری در راستای نشان دادن هویت شهری مشهد به دانش‌آموختگان علمی برگزار می‌شود.
 

وی افزود: این کاروان‌های دانشجویی که از تمام دانشگاه‌های علمی کاربردی، آزاد اسلامی، غیرانتفاعی و دولتی از 22 دی‌ماه تا اردیبهشت‌ماه سال جاری در مشهد برای پابوسی زیارت امام رضا (ع) حضور پیدا می‌کنند.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: هدف ما از اجرای طرح ازدواج دانشجویی این است که دانشجویان بافرهنگ رضوی و سیره بصیرتی امام رضا (ع) در شهری که به‌عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام شناخته‌شده است، آشنا شوند.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری با توجه به اینکه 61 درصد از این افراد که در ازدواج دانشجویی شرکت می‌کنند، زیارت اولی هستند، اذعان داشت: امیدواریم با اجرای این برنامه‌های فرهنگی بتوانیم، شهر مشهد را به قطب ازدواج جوانان تبدیل کنیم.
 
 
 
29/19
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۵۳۲
مرجع : شهرداری مشهد
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰