۳۰ دی ۱۳۹۶ 20 January 2018
داخلی
۰
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۳
Share/Save/Bookmark
 
توکل به خدا و ولایت مداری مهمترین ویژگی حضرت فاطمه معصومه (س) است
 
مشاور استاندار سمنان و دبیر ستاد قامه نماز این استان ، توکل به خدا و ولایت مداری حضرت فاطمه معصومه (س) را از مهمترین ویژگی های آن حضرت دانست.
 
به گزارش خبرگزاری فرهنگ رضوی، حجت الاسلام محمدرضا شمس الدین یکشنبه شب در آیین سوگواری سالروز ارتحال جانسوز حضرت فاطمه معصومه (س) در مسجد الزهرای سمنان به دلایل اهمیت مقام حضرت فاطمه معصومه (س) اشاره کرد و گفت: ولایت مداری و توکل به خدا از ویژگی هایی است که موجب ایجاد این مقام والا برای حضرت معصومه (س) و جایگاه قم در اسلام شده است.
وی به مقام حضرت ابوالفضل (ع)، حضرت زینب (س) و حضرت فاطمه معصومه (س) اشاره کرد و گفت: گرچه این بزرگواران معصوم نیستند اما آنها تکیه گاهی داشتند که به این مقام رسیدند.
دبیر ستاد قامه نماز استان سمنان ، توکل به خدا را از مهمترین تکیه گاهها دانست و گفت: این بزرگواران با ولایت مداری به خوب جایی تکیه کردند و به مقامی رسیدند و به چهره شاخص جهان تشیع و جهان اسلام تبدیل شدند.
مشاور استاندار سمنان با گرامیداشت سالروز رحلت جانسوز حضرت فاطمه معصومه (س) گفت: جرم اهل بیت این بود که حق را به زبان می آوردند.
به مناسبت سالروز رحلت حضرت معصومه (س) در نقاط مختلف استان سمنان آیین های سوگواری با حضور قشرهای مردم مومن و ولایت مدار این استان برگزار شد.
به همین مناسبت آیین ویژه ای در مساجد و اماکن مقدسه به ویژه حرم مطهر حضرت یحیی بن موسی (ع) برادر حضرت فاطمه معصومه (س) در سمنان برگزار شد و سوگواران این مصیبت را به آن حضرت تسلیت گفتند.
 
 
50/50
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۴۶۶
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰