۱ بهمن ۱۳۹۶ 21 January 2018
۰
سه شنبه ۲۲ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۲
Share/Save/Bookmark
 
قزوين؛
مدیرکل ارشاد قزوین تاکید کرد: جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی به دنبال خلق آثار فاخر و ارزشی است
 
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: امیدواریم بتوانیم با انجام اقدامات مناسب آثار فاخر و ارزشی در حوزه رسانه های دیجیتال را از طریق برگزاری جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی تولید کنیم.
 
به گزارش خبرگزاري رضوي، اکبر اسکندری نژاد با اشاره به اقدامات و نحوه فراخوان این دوره از جشنواره اظهار کرد: تاکنون سه دوره از جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی توسط بنیاد بین المللی امام رضا (ع) و مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شده است.
وی افزود: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین در سال های گذشته میزبان جشنواره خوشنویسی رضوی بود اما در سال جاری با توجه به مصوبه شورای سیاست گذاری کارگروه رسانه های دیجیتال جشنواره بین المللی امام رضا (ع) بخش رسانه های دیجیتال به این استان واگذار شده است.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین عنوان کرد: از آنجایی که جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی قرار است هر ساله در استان قزوین برگزار شود به دنبال انجام اقدامات مناسب و بلند مدت برای نهادینه کردن این موضوع هستیم.
اسکندری نژاد تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم با انجام اقدامات مناسب محصولات مناسبی را در عرصه رسانه های دیجیتال براساس فراخوان جشنواره تولید کنیم تا بدین وسیله بتوانیم شاهد محصولاتی ارزشی در این جشنواره بود و درصدد افزایش موضوعات فراخوان این جشنواره در سال های آینده باشیم تا بدین وسیله شاهد بسط و گسترش فرهنگ اسلامی و دینی به ویژه فرهنگ معارف رضوی باشیم.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین بیان کرد: رسانه های دیجیتال به صورت فضای مجازی در جامعه امروزی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است که در این زمینه باید بتوانیم مانند کشورهای دیگر اقدامات لازم را انجام دهیم.
یادآور می شود؛ چهارمین جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی از سری برنامه های چهاردهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) همزمان با ایام دهه کرامت به میزبانی استان قزوین برگزار می شود.
 
18/18
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۲۰
مرجع : بنیاد فرهنگی هنری امام رضا (ع)
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰