۲۶ آذر ۱۳۹۶ 17 December 2017
داخلی
۰
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۳
Share/Save/Bookmark
 
16 دیماه در سومین حرم اهل بیت(ع) صورت می گیرد؛
برپایی نخستین یادواره 271 شهید اطلاعات قرارگاه مدینه منوره نیروی زمینی سپاه پاسداران
 
جانشین قرار گاه مدینه منوره نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: برای نخستین بار یادواره 271 شهید اطلاعات قرارگاه مدینه منوره نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان های فارس، بوشهر و هرهزگان روز پنجشنبه 16 دی ماه جاری در شیراز برگزار می شود.
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری فرهنگ رضوی از فارس، سردار حمید سرخیلی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از تعداد شهدای اطلاعات قرارگاه مدینه منوره 237 شهید از استان فارس، 14 شهید از هرمزگان و 20 شهید مربوط به استان بوشهر بوده است.
وی خاطرنشان کرد: این یادواره درساعت 8.30 روز پنجشبه در حسینیه عاشقان ثارالله شیراز با حضور جمع کثیری از خانواده های شهدای و ایثارگران برگزار می شود.
جانشین قرارگاه مدینه منوره نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد:  از 7 کتاب محوری شهدای فارس، یک کتاب از دلاورمردی های شهدای قرارگاه مدینه منوره استان های بوشهر و هرمزگان و نیز ماکت یادمان شهدای اطلاعات این قرارگاه در این یادواره رونمایی و نصب می شود.
سردار سرخیلی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران، استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا را در جهان و منطقه  تحقیر کرده است، افزود: ایران اسلامی با رهبری امام راحل به ویژه نیروهای اطلاعات و عملیات که از ابتدا تا انتهای عملیات ها حضور جدی و تاثیرگذاری داشتند، ارتش صدام را سرنگون و بار دیگر اقتدار و عظمت جمهوری اسلامی را در جهان نشان دادند.
وی بیان داشت: ارتش صدام با داشتن تجهیزات اطلاعاتی و ماهواره ای مجهز و پیشرفته، به ویژه آواکس تمامی حرکات رزمندگان را شناسایی و رصد می کردند در حالیکه رزمندگان اسلام با کمترین امکانات و با نیروی ایمان  توانستند دشمن را شکست دهند.
 
46/19
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۱۹۱
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰