۳ بهمن ۱۳۹۶ 23 January 2018
داخلی
۰
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۰
Share/Save/Bookmark
 
مدیرعامل خبرگزاری فرهنگ رضوی در سمنان
گسترش معارف و فرهنگ رضوی هدف خبرگزاری فرهنگ رضوی است
 
مدیرعامل خبرگزاری فرهنگ رضوی گفت: خبرگزاری فرهنگ رضوی با هدف گسترش معارف رضوی در قالب‌های جدید، با همکاری بنیاد بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) تاسیس شده است.
 
به گزارش فرهنگ رضوی، سید جلال فیاضی روز دوشنبه در نشست شورای هماهنگی فرهنگ رضوی در استان سمنان تصریح کرد: مجوز راه‌اندازی این خبرگزاری با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایجاد شده و این خبرگزاری همزمان با میلاد امام هشتم در 24 مرداد ماه سال جاری آغاز به کار کرده است.
فیاضی ادامه داد: دفتر مرکزی این خبرگزاری در تهران مستقر است و سه دفتر ویژه آن نیز در شهرهای مشهد، قم و شیراز فعال خواهند بود.
وی رویکرد اصلی این خبرگزاری را طرح معارف رضوی متناسب با نیازهای امروز جامعه عنوان کرد و افزود: اطلاع‌رسانی در حوزه زیارت، فرهنگ رضوی، تحولات و رویدادهای فرهنگی در خصوص امام رضا (ع) از دیگر رویکردهای این خبرگزاری است.
فیاضی ادامه داد: ترویج سیره و فرهنگ رضوی از ضروریات جامعه امروزی است و با توجه به انتخاب مشهد در سال 2017 به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام به این مهم باید توجه ویژه شود.
وی  تصریح کرد:نمایندگی خبرگزاری فرهنگ رضوی در استان سمنان پس از فارس دومین دفتر این خبرگزاری در استانها است که افتتاح شد.
مدیرعامل خبرگزاری فرهنگ رضوی با بیان اینکه این خبرگزاری در هشت استان دیگر تا پایان سال افتتاح می شود اضافه کرد: مابقی استانها نیز در سه ماهه سال بعد دارای خبرگزاری فرهنگ رضوی خواهند شد.
این نشست با حضور آیت الله سیدمحمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان، جعفری مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) ، محمدرضا سوقندی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان و جمعی از مسوولان فهنگی و اجرایی استان سمنان برگزار شد.
 
 
50/19
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۱۸۵
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰