۲۶ آذر ۱۳۹۶ 17 December 2017
داخلی
۰
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۷
Share/Save/Bookmark
 
مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع)
 
مدیر عامل بنیاد فرهنگی، هنری امام رضا (ع) نبا اشاره به برنامه ها و فعالیت این بنیاد گفت: ۳۱ استان کشور و ۷۷ کشور نیز به عضویت جشنواره فرهنگی، هنری امام رضا (ع) درآمده‌اند و برنامه‌های این جشنواره به صورت گسترده‌ای پوشش داده می‌شود.
 
به گزارش خبرنگار فرهنگ رضوی، سیدجواد جعفری روز دوشنبه در نشست شورای هماهنگی فرهنگ رضوی در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان با اشاره به اینکه وجود بارگاه امام رضا (ع) به عنوان تنها معصوم در سرزمین ایران اسلامی یک نعمت به شمار می‌رود گفت: معرفی آموزه های اهل بیت (ع) به جامعه مهمترین رسالت بنیاد فرهنگی، هنری امام رضا (ع) است.
وی افزود: همه تلاش فعالان این بنیاد بر این است تا این آموزه‌ها را در جامعه نشان دهیم و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با هدف ایجاد آموزه‌های اسلامی وارد این جشنواره شده است.
وی تصریح کرد: به مرور زمان سازمان‌هایی دیگر نیز برای مشارکت در این جشنواره به وزارت پیوستند و امروز بیش از 360 دستگاه به برگزاری جشنواره رضوی با هدف ترویج فرهنگ رضوی کمک کرده و به مرور زمان این جشنواره تقویت شد.
جعفری راه اندازی خبرگزاری رضوی  را یکی دیگر از وظایف بنیاد فرهنگی، هنری امام رضا (ع) بیان کرد و گفت: نمایندگی خبرگزاری فرهنگ رضوی در استان سمنان پس از فارس دومین دفتر این خبرگزاری در استانها است که افتتاح می شود.
در این نشست سیدجلال فیاضی مدیرعامل خبرگزاری فرهنگ رضوی و محمدئرضا سوقندی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسوولان فرهنگی و اجرایی استان سمنان حضور داشتند.
 
 
50/50
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۱۸۴
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰