۲۶ آذر ۱۳۹۶ 17 December 2017
۰
يکشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۷
Share/Save/Bookmark
 
يزد؛
باب اول «طریق الرضا» به روی هنرمندان فیلمساز یزدی باز می شود
 
رییس اداره امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد گفت: باب اول از سری برنامه های یازدهمین جشنواره سراسری فیلم کوتاه مستند و داستانی رضوی با عنوان «طریق الرضا» با اکران فیلمهای برگزیده دوره های نهم و دهم این جشنواره و نیز آثار فیلمسازان یزدی در دوره دهم آغاز می شود.
 
به گزارش خبرگزاري رضوي؛ ، فهیمه سهیلی راد با اعلام این خبر افزود: این فیلمها  از ٢١ الی ٢٤ تیرماه به مدت چهار روز در تالار مجتمع امام علی (ع) یزد به نمایش درخواهد آمد.
وی گفت: در مجموع ٧٦ فیلم در این ٤ روز در دو نوبت صبح و عصر برای عموم علاقه مندان اکران می شود.
رییس اداره امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد بیان کرد: در نخستین روز باب اول از ساعت 16 در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی امام علی با نمایش فیلم‌هایی مانند «خانه‌ای برای ما»، «انار نارس»، «هفت سین مقدس»، «رویای خاکستری»، «صراحی» و «کودکان ابری» آغاز می شود. 
سهیلی راد در ادامه اظهار کرد:همچنین کارگاه فیلمنامه نویسی با حضور مهران کاشانی ٢٦ و ٢٧ تیرماه در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی هنری امام علی (ع) در دو سانس صبح و بعدازظهر از ساعت ١٠ الی ١٣ و ١٧ الی ٢٠ برگزار می شود.
به گفته وی، مهران کاشانی مدرس دانشکده سینما و تئاتر و  از اعضای اصلی شورای مرکزی کانون فیلمنامه‌نویسان سینمای ایران است. اولین فعالیت حرفه‌ای کاشانی حضور در گروه کارگردانی فیلم «زیر نور ماه» بود.
 
18/18
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۹۱
مرجع : بنیاد فرهنگی هنری امام رضا (ع)
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰