۲۷ آذر ۱۳۹۶ 18 December 2017
۰
يکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۱
Share/Save/Bookmark
 
استاندار کهگیلویه و بویراحمد: رسانه ها با تبلیغات ناخواسته قبح خودکشی را نشکنند
 
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: نشست بررسی آسیب های اجتماعی چنان مهم است که رهبر معظم انقلاب هر شش ماه یک بار این نشست را با حضور مسئولان عالی رتبه نظام برگزار و این موضوع اهمیت و اولویت مسئله را به خوبی بیان می کند.
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری فرهنگ رضوی از یاسوج، سید موسی خادمی، استاندار کهگیلویه و بویراحمد امروز در پنجمین نشست بررسی آسیب های اجتماعی از مسئولان اجرائی، فرهنگی و حمایتی استان خواست، طرح علمی و تاثیرگذار در این خصوص تهیه و متناسب با داده های به دست آمده، آسیب ها را دسته بندی کرده و راهکار ارائه دهند.

خادمی، فرهنگ سازی و روشنگری خانواده ها از جمله خانواده های در معرض آسیب را یکی از راه های مقابله دانست و از مسئولان فرهنگی و حمایتی خواست با توزیع بروشور، کتاب، سی دی، برپائی کارگاه های آموزشی و میزگرد های تخصصی در صدا و سیما بیش از پیش برای مقابله با آسیب های اجتماعی اهتمام داشته باشند.

وی اظهار داشت: در همین خصوص کارگروهی برای رصد و شناسائی آسیب های اجتماعی و اولویت بندی آنها تشکیل و دو یا سه آسیب به عنوان نمونه معرفی و راهکاری برای مقابله عملی و کاهش آنها ارائه شود.

خادمی مطالعه عمیق علمی آسیب های احتماعی را خواستار شد و عنوان کرد: دانشگاه های استان سعی کنند، پایان نامه های دانشگاهی و مقالات علمی را برای بررسی و ریشه یابی آسیب ها هدایت کنند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد، از رسانه ها خواست با برجسته سازی و تبلیغات ناخواسته قبح خودکشی را نشکنند و با درج خبرهای آسیب اجتماعی قهرمان سازی و الگوسازی نکنند.
 
 
48/19
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۸۳۳
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰