۳ بهمن ۱۳۹۶ 23 January 2018
داخلی
۰
يکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۶
Share/Save/Bookmark
 
280 تن از مددجویان کمیته امداد استان زنجان به مشهد مقدس اعزام شدند
 
مدیر کل کمیته امداد امام خميني(ره) استان زنجان به اعزام مددجویان این نهاد به سفرهای زیارتی اشاره کرد و گفت: همزمان با محرم و صفر امسال 280 تن از مددجويان زنجانی به مشهد مقدس اعزام شدند.
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری فرهنگ رضوی، هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان امروز در جمع خبرنگاران به فعالیت‌های فرهنگی این مجموعه اشاره کرد و گفت: یکی از این برنامه‌ها اعزام مددجویان به سفرهای زیارتی است.
 
وی با یادآوری اینکه 153 تن از مددجویان کمیته امداد امام خميني(ره) با هزینه چهار میلیون ریال و با همت خیرین به کربلا اعزام شدند، گفت: در این ایام 280 تن از مددجویان زنجانی به مشهد مقدس اعزام شدند.
 
این مقام مسوول به اهداف برگزاری این برنامه‌ها هم اشاره کرد و یادآور شد: این برنامه‌ها در راستای تعمیق باورهای دینی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و ترویج فرهنگ غنی اسلامی برگزار شد.
 
به گفته صفری، در طول ماه محرم و صفر برنامه‌های عزاداری و سوگواری با تشریح اهداف قیام امام حسین(علیه السلام)، بصیرت‌افزایی، ولایتمداری، تشریح سیره اهل بیت و پیامبر گرامی اسلامی و توجه به نماز برای مددجویان برگزار شد.
 
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان به برگزاری 40 مراسم سوگواری با حضور مبلغان در این ایام اشاره کرد و گفت: این طرح با عنوان طرح فلاح برای 500 خانواده تحت پوشش اجرایی شد.
 
وی به برگزاری 20 دوره آموزشی امر به معروف و نهی از منکر و حجاب و عفاف در این ایام اشاره کرد و یادآور شد: برای 300 تن از خانواده‌های تحت پوشش نشست نماز برگزار شد.
 
31/19
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۸۲۰
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰