۳ بهمن ۱۳۹۶ 23 January 2018
۰
يکشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۳
Share/Save/Bookmark
 
يزد؛
آثار دوره های گذشته در جشنواره فیلم رضوی به نمایش در می آید
 
در باب دوم «طریق الرضا» فیلم های ادوار گذشته جشنواره فیلم رضوی از 21 تا 24 تیرماه در یزد اکران می شوند.
 
به گزارش خبرگزاري رضوي؛، دومین باب از سری برنامه های جنبی یازدهمین جشنواره سراسری فیلم کوتاه مستند و داستانی رضوی 21 تا 24 تیرماه برگزار خواهد شد. 
این برنامه با همکاری انجمن سینمای جوان یزد برگزار می شود و به نمایش فیلم های برگزیده ادوار گذشته جشنواره فیلم رضوی اختصاص دارد.
باب دوم 21 تا 24 تیرماه ساعت 16 در سالن فرهنگ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد واقع در بلوار دانشجو برگزار می شود. حضور برای تمام علاقه مندان آزاد و رایگان است.
در روز نخست فیلم های «باد چیزی خواهد گفت»، «از میان این مسیر سبز»، «خانه ای برای ما»، «طلب»، «قند مکرر»، لحظه قطعی»، «فوتسال هم آفساید دارد»، «نیست...»، «هشت دقیقه تا بهشت»، «در خانه کسی نیست»، «هفت سین مقدس»، «جای خالی احمد»، «همچو حافظ»، «سه پسر سه دختر»، «انار نارس»، «سه چنگ حاک» و «خدایخانه» از ساعت 16 تا 22 در 5 سانس به نمایش در می آیند.
در روز سه شنبه 22 تیرماه نیز فیلم های «پارادوکس»، «رویای خاکستری»، «آقای الفت»، «نوبت سید مهری»، «طبیعت جاندار»، «روستای خواستکوه عقدا و مراسم 28 صفر»، «سوی»، «غفران»، «علی دکه ای»، «دیدار دوست»، «در انتظار رضا»، «راهیان بسوی نور»، «رضا»، «شات نهایی»، «یادگار»، «شب مهتاب»، «سلام پدر سلام مادر»، «آرزوهایت را به خاک بسپار»، «همه آنچه من دارم» و «پایش» از ساعت 17 تا 22 در چهار سانس به نمایش در می آید.
همچنین جلسات نقد و بررسی این آثار نیز پس از اکران فیلم ها برگزار می شود.
یادآور می شود؛ یازدهمین جشنواره سراسری فیلم کوتاه مستند و داستانی رضوی از سری برنامه های چهاردهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا(ع) همزمان با ایام دهه کرامت و میلاد مسعود حضرت رضا(ع) و حضرت معصومه(س) در استان یزد برگزار می شود.
 
18/18
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۸۰
مرجع : بنیاد فرهنگی هنری امام رضا (ع)
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰