۳۰ بهمن ۱۳۹۶ 19 February 2018
۰
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۷
Share/Save/Bookmark
 
مهلت ارسال مقاله به همایش علمی پژوهشی «کرامت انسانی در آموزه‌های رضوی» اعلام شد
 
همایش کرامت انسانی در آموزه‌های رضوی از سری برنامه‌های پانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) است که توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان برگزار می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری فرهنگ رضوی به نقل از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، هدف از برگزاری همایش «کرامت انسانی در آموزه‌های رضوی» اشاعه و ترویج فرهنگ رضوی، گسترش فعالیت‌های پژوهشی مرتبط با سیره اهل بیت به ویژه حضرت امام رضا(ع) و گرامیداشت تولید کنندگان و پدیدآورندگان آثار حوزه فرهنگ رضوی و کمک به انتشار گسترده‌تر این عرصه معنوی عنوان شده است.
 
محورهای این همایش در بخش مطالعات نظری شامل مفهوم شناسی کرامت انسانی در فرهنگ رضوی (حدیثی، فقهی، کلامی و عرفانی) و بررسی تطبیق کرامت انسانی در فرهنگ رضوی و مکاتب بشری (اخلاقی، فلسفی، حقوقی، روان شناختی، جامعه شناختی و انسان شناختی و ...) و در بخش مطالعات کاربردی شامل آثار کرامت انسانی در فرهنگ رضوی«زندگی فردی و زندگی اجتماعی» (روابط همسایگی، خانواده، مواجعه با ادیان دیگر و...) و آسیب ها و چالش های فراروی تحقق کرامت انسانی در جهان معاصر و راهکارهای رفع آن با الهام از آموزه های رضوی است.
 
مهلت ارسال مقاله به این جشنواره تا اول تیر ماه ٩٦ است که نتایج برگزیدگان در ٢٠ تیر ماه اعلام می‌شود و زمان برگزاری مراسم تجلیل از برگزیدگان نیز ٤ مرداد ماه 96 است.
 
37/37
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۷۲۹
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰