۳۰ بهمن ۱۳۹۶ 19 February 2018
۰
پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۰
Share/Save/Bookmark
 
رئیس هیات داوران جشنواره عنوان کرد:
اضافه شدن رشته تندیس به رشته‌های جلوه‌های فرهنگ رضوی در هنرهای گرافیکی/ جنبه‌های هنری اختتامیه جشنواره بیشتر شود
 
رئیس هیات داوران جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در هنرهای گرافیکی با تاکید بر گسترش دامنه تبلیغ جشنواره، گفت: آیین اختتامیه جشنواره جلوه‌های فرهنگ رضوی از حالت رسمی بودن خارج شود.
 
به گزارش خبرگزاری فرهنگ رضوی به نقل از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان، «محمد خزایی» رئیس هیات داوران جشنواره جلوه‌های فرهنگ رضوی در هنرهای گرافیکی، گفت: با توجه به اینکه جشنواره جلوه‌های فرهنگ رضوی در هنرهای گرافیکی، دومین دوره خود را تجربه کرد اما نسبت به دیگر جشنواره‌ها از نظر انتخاب آثار و افرادی که برای داوری انتخاب شده بودند، قابل قبول بود.
 
 وی با بیان اینکه داوران جشنواره جلوه‌های فرهنگ رضوی در هنرهای گرافیکی افراد خبره بودند،  افزود: انتظار می‌رود که آثار کیفی‌تر به این جشنواره ارسال شود اما به نظر می‌رسد تبلیغات کمی صورت گرفته است.
 
 خزایی با تاکید بر اینکه دامنه تبلیغ جشنواره افزایش یابد، گفت: آیین اختتامیه جشنواره از آن حالت رسمی بودن خارج شود و جنبه‌های هنری آن را افزایش دهیم.
 
 وی با طرح پیشنهاد چاپ مجموعه آثار این دوره جشنواره جلوه‌های فرهنگ رضوی در هنرهای گرافیکی در قالب کتابچه، بر افزوده شدن رشته تندیس به رشته‌های این جشنواره تاکید کرد.
 
37/19
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۶۷۳
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰