۳۰ دی ۱۳۹۶ 20 January 2018
۰
پنجشنبه ۳ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۱
Share/Save/Bookmark
 
خراسان جنوبی؛
١٥تیرماه،آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره نقاشی خط و حروف نگاری رضوی
 
علاقه مندان شرکت در پنجمین جشنواره ملی نقاشی خط و حروف نگاری رضوی تا ١٥ تیرماه سالجاری فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.
 
به گزارش خبرگزاري رضوي به نقل از  روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛احمد محبی با اعلام این خبر گفت: آخرین مهلت دریافت آثار برای شرکت در پنجمین جشنواره ملی نقاشی خط و حروف نگاری رضوی ۱۵ تیرماه می‌باشد و اعلام نتیجه اولیه انتخاب آثار ۲۵ تیرماه و اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان ۱۸ مردادماه می‌باشد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: امسال به نفر اول در رشته نقاشیخط «تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ ٢٥ میلیون ریال وجه نقد، نفر دوم تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ ٢٠میلیون ریال وجه نقد، نفر سوم تندیس جشنواره لوح تقدیر و مبلغ ١٥میلیون ریال وجه نقد و نفر چهارم تندیس جشنواره، لوح تقدیر و مبلغ ١٢میلیون ریال و نفر پنجم تندیس جشنواره، لوح تقدیر و مبلغ ١٠میلیون ریال وجه نقد» اهدا خواهد شد.
وی ادامه داد: در رشته حروف نگاری به نفر اول «تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ ٢٠ میلیون ریال وجه نقد، نفر دوم تندیس جشنواره دیپلم افتخار و مبلغ ١٧میلیون ریال وجه نقد، نفر سوم تندیس جشنواره لوح تقدیر و مبلغ ١٣میلیون ریال وجه نقد و و نفر چهارم تندیس جشنواره، لوح تقدیر و مبلغ ١٠میلیون ریال و نفر پنجم تندیس جشنواره، لوح تقدیر و مبلغ ٨ میلیون ریال وجه نقد» اهدا خواهد شد.
دبیر پنجمین جشنواره نقاشیخط و حروف نگاره رضوی،تصریح کرد:با بیان این که علاقه مندان برای دریافت فراخوان جشنواره می توانند به سایت این اداره کل به آدرس اینترنتی khj.farhang.gov.ir و همچنین www.khorasanjonobi.shamstoos.ir و یا دبیرخانه جشنواره مراجعه کنند،گفت: تمامی اطلاعات لازم و فرم های مورد نیاز برای ثبت نام جشنواره در سایت فرهنگ و ارشاد موجود بوده و علاقه مندان پس از دریاف فرم های می توانند آنها را پر کرده و به صورت الکترونیک به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند تا بررسی شود.

وی افزود:صداقت جباری، مسعود نجابتی و احمد آریامنش هیات انتخاب و داوری پنجمین جشنواره ملی نقاشی خط و حروف نگاری رضوی را عهده دار خواهند بود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛گفت:اختتامیه جشنواره نیز با حضور مدیران ارشد کشوری و استانی، هنرمندان، رسانه‌ها و همه افرادی که در این مسیر ما را یاری می‌کنند همزمان با دهه کرامت در ١٨ مردادماه ٩٥ در تالار علامه فرزان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار خواهد شد.
 
18/18
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۶۱
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰