۲۶ آذر ۱۳۹۶ 17 December 2017
۰
پنجشنبه ۳ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۹
Share/Save/Bookmark
 
مازندران؛
نماینده ولی فقیه در مازندران: برنامه های جشنواره امام رضا(ع) هرسال پربارتربرگزارمی شود
 
آیت الله نورالله طبرسی نماینده ولی‌فقیه در مازندران با بیا اینکه فرهنگ اهل‌بیت (ع) ریشه در تاریخ ایران دارد خواستار ترویج فرهنگ ناب اهل‌بیت در جامعه شد.
 
به گزارش خبرگزاري رضوي، آیت‌الله نورالله طبرسی در دیدار با  دبیر جشنواره بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) گفت: اینکه این جشنواره مورد اقبال عموم واقع شد یک نعمت است و باید سپاس آن را به‌جا آورد.
وی افزود: برنامه های جشنواره  امام رضا(ع) هرسال پربارتربرگزارمی شود
وی با تشکر از عوامل اجرایی جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع)، اظهار کرد: باید فرهنگ ناب اهل‌بیت (ع) را در جامعه ترویج داد.

نماینده ولی‌فقیه در استان مازندران با اشاره به برگزاری جشنواره نامه ای به امام رضا(ع) در سال گذشته، خاطرنشان کرد: آثار ارسالی به این جشنواره‌ها دل نوشته‌هایی ماندگارند که باید در جهت چاپ و نشر آن اقدام شود.

طبرسی بابیان اینکه فرهنگ اهل‌البیت (ع) ریشه در تاریخ ایران اسلامی دارد، اظهار کرد: با وسیع‌تر کردن این جشنواره حقانیت اهل‌البیت به جهانیان ثابت می‌شود.

وی در پایان از مسئولان فرهنگی استان و عوامل اجرایی این جشنواره در سطح کشور خواست تا جشنواره فرهنگی هنری امام رضا (ع) را باکیفیت و کمیت بیشتری برگزار کنند تا خروجی پرمحتواتری حاصل شود.
 
18/18
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۶۰
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰