۲۶ آذر ۱۳۹۶ 17 December 2017
۰
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۶
Share/Save/Bookmark
 
قزوين؛
دبیر تخصصی چهارمین جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی خبر داد: کارگاه آموزشی بازی سازی اندروید در قزوین برگزار می شود
 
کارگاه آموزشی تخصصی بازی سازی اندروید در راستای افزایش کمیت و کیفیت آثار ارسالی به جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی در قزوین برگزار می شود.
 
به گزارش خبرگزاري رضوي، سعید پورایمانی، دبیر تخصصی چهارمین جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی با بیان مطلب فوق، افزود: یکی از فعالیت های جنبی جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی در راستای افزایش تعداد تولیدکنندگان آثار، برگزاری کارگاه های تخصصی و هدفمند است. در واقع ابتدا باید آدم هایی داشته باشیم که مهارت و علم تولید اثر را داشته باشند؛ سپس با طرح دغدغه و سفارش موضوع، آثاری دریافت خواهیم کرد که به لحاظ کمی و کیفی معتبرند.

مدیر مرکز رسانه های دیجیتال کاسپین با اشاره به اینکه این کارگاه یک روزه در نهایت به تولید اثر خواهد انجامید؛ اظهار امیدواری کرد کارگاه بازی سازی اندروید که برای نخستین بار در سطح استان قزوین برگزار خواهد شد؛ با استقبال خوب علاقه مندان به فضای دیجیتال روبرو شود.

پورایمانی ادامه داد:این کارگاه تخصصی با حضور یکی از اساتید برجسته، بازی سازی اندروید برگزار می شود تا علاقه مندان با ساختار فنی و محتوایی بازی های رایانه ای آشنا شوند.

گفتنی است این کارگاه تخصصی روز 25 خرداد ماه در استان قزوین برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است چهارمین جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی برای نخستین بار در چهاردهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا(ع) در قزوین برگزار می شود.
 
18/18
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۳۳
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰