۳۰ دی ۱۳۹۶ 20 January 2018
۰
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۴
Share/Save/Bookmark
 
بوشهر؛
نشست اتاق فکرجشنواره مشاعره رضوی با حضور مسئولان استانی در بوشهر برگزار می شود
 
مدیرکل ارشاد بوشهر گفت : یازدهمین جلسه اتاق فکر جشنواره مشاعره رضوی با حضورمسئولان استان بوشهر از جمله حقیقی معاون سیاسی امنیتی استانداری بوشهر و فرماندار و شهردار این شهر برگزار می شود.
 
به گزارش خبرگزاري رضوي، دکتر حمیده ماحوزی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر با اعلام این خبر افزود: یازدهمین جلسه اتاق فکر جشنواره مشاعره رضوی  19 خرداد ماه  با حضور دکتر حقیقی معاون سیاسی امنیتی استانداری بوشهر در دفتر وی برگزار می شود.

ماحوزی ادامه داد : برگزاری جلسات اتاق فکر می تواند در بهبود کیفیت برگزاری جشنواره و اشاعه فرهنگ رضوی با بهره گیری از خرد جمعی بسیار موثر باشد و ما تلاش می کنید با حضور افراد و مسئولان استانی به این مهم دست یابیم.

دبیر جشنواره مشاعر رضوی اظهار کرد : تاکنون ده جلسه اتاق فکر با حضور اعضا بصورت گروهی و جلسه اختصاصی با حضور مدیران و کارشناسان سازمان آموزش و پرورش برگزار گردیده است و همچنین برگزاری جلسات اتاق فکر بصورت مجازی جهت بهرمندی از نظرات و پیشنهادات افرادی که در استان حضور ندارند در حال برنامه ریزی می باشد.

به گفته وی،فرماندار و شهردار بوشهر، مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان،روسای دانشگاه های خلیج فارس، پیام نور، آزاد اسلامی، علمی کاربردی فرهنگ و هنر بوشهر ، مدیر کل آموزش و پرورش استان ،دبیرخانه هیات هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد ، مدیر کل اوقاف و امور خیریه، مدیر کل امور کتابخانه های استان بوشهر ،مسئول ستاد نماز جمعه بوشهر، داوران جشنواره ، دبیر تخصصی جشنواره ، مدیر عامل سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری بوشهر و مدیر عامل اتحادیه تشکل های قرآن و عترت استان بوشهر از مدعوین این جلسه می باشند.
 
18/18
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۱۵
مرجع : بنیاد فرهنگی هنری امام رضا (ع)
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰