۲۷ آذر ۱۳۹۶ 18 December 2017
۰
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۲
Share/Save/Bookmark
 
مازندران؛
معاون آموزش و پرورش مازندران خبر داد: ارسال فراخوان جشنواره نامه‌ای به امام رضا(ع) برای۱۰۰ مدرسه خارج کشور
 
معاون فرهنگی آموزش و پرورش مازندران گفت: بروشورهای جشنواره بین المللی نامه‌ای به امام رضا(ع) برای ۱۰۰ مدرسه خارج کشور ارسال شده است.
 
 
 

به گزارش خبرگزاري رضوي، محمد شعبانی، اظهار داشت: برای ترویج فرهنگ رضوی برنامه‌های مختلفی در دستور کار آموزش و پرورش قرار گرفت.

معاون فرهنگی آموزش و پرورش مازندران با اشاره به مکاتبات با مدارس خارج کشور برای جشنواره بین المللی نامه ای به امام رضا(ع)، تصریح کرد: سال جاری برای نخستین بار با مدارس خارج کشور برای این جشنواره مکاتبه داشته ایم.

وی درباره حضور دانش آموزان مازندرانی درجشنواره نامه ای به امام رضا(ع)، افزود: سال گذشته 90 درصد دانش آموزان مازنی در این جشنواره شرکت کردند که این امر موجب بیشترین رتبه برای دانش آموزان و آموزش و پرورش استان شد.

معاون فرهنگی آموزش و پرورش مازندران با اشاره به اعزام زیارت اولی‌ها به مشهد مقدس، گفت: دانش آموزان مناطق محروم و روستاهای استان که موفق به سفر مشهد نشدند توسط آموزش و پرورش به این سفر اعزام می‌شوند.

شعبانی با اعلام اینکه در سفر زیارت اولی‌ها سهمیه مازندران سال گذشته 200 دانش آموز بود، گفت: در تابستان امسال،200 دانش آموز زیارت اولی مناطق محروم و روستاهای استان به مشهد سفر می‌کنند.

وی درباره ترویج فرهنگ رضوی در بین دانش آموزان، تصریح کرد: برنامه‌های مختلف فرهنگی، معنوی در سفر زیارت اولی‌ها اجرا می‌شود.
 
18/18
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۱۳
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰