۲۹ دی ۱۳۹۶ 19 January 2018
داخلی
۰
پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۹
Share/Save/Bookmark
 
مدیرکل ارشاد استان اردبیل خبر داد:
دستور وزیر ارشاد برای طرح روز بزرگداشت و جایزه ملی «استاد موذن‌زاده» در شورای فرهنگ عمومی کشور
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل از دستور وزیر ارشاد برای طرح روز بزرگداشت «استاد موذن‌زاده» در شورای فرهنگ عمومی کشور خبر داد.
 
به گزارش خبرگزاری فرهنگ رضوی، سید ناصر اسحاقی با اعلام این خبر گفت: وزیر فرهنگ‌ و ‌ارشاد ‌اسلامی دستور طرح روز بزرگداشت و جایزه ملی «استاد‌ سلیم موذن‌زاده‌ اردبیلی» را در شورای فرهنگ عمومی کشور صادر کرد.
 
وی افزود: طرح نامگذاری روز ملی استاد مؤذن‌زاده مصوب شورای فرهنگ عمومی استان بود که با دستور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، به زودی در این جلسه به صورت ویژه طرح و اعلام نتیجه خواهد شد.
 
وی با اشاره به دیدار خود با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: در این دیدار، دکتر صالحی ‌امیری ضمن تاکید بر ضرورت بزرگداشت استاد موذن‌زاده، از این مداح به عنوان افتخار جهان اسلام یاد کرد.
 
وی همچنین افزود: طراحی و نصب تندیس استاد موذن‌زاده و اعطای جایزه ملی با نام ایشان به مداحان و ذاکران برتر کشوری از برنامه‌های شورای فرهنگ عمومی است.
 
مدیرکل ارشاد استان اردبیل در پایان افزود: بزرگداشت این گنجینه‌ پر بار و گران‌بها یکی از راهکارهای اساسی در راه حفظ و حراست از هویت فرهنگی، افتخار ملی و مذهبی به شمار می‌رود.
 
37/19
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۰۲۸
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰