۳ بهمن ۱۳۹۶ 23 January 2018
۰
چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۴
Share/Save/Bookmark
 
توصیه امام‌جمعه به فرماندار جدید مشهد برای ایجاد معاونت زیارت
 
نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان رضوی در دیدار با محمد رحیم نوروزیان فرماندار جدید مشهد، به وی توصیه کرد تا برای رسیدگی بهتر به امور زائرین حضرت امام رضا علیه‌السلام معاونت زیارت در این فرمانداری تأسیس کند.
 
به گزارش خبرگزاری فرهنگ رضوی، آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی در این دیدار که امروز در دفتر امام‌جمعه مشهد انجام شد، آمدن فرماندار جدید به مشهد را به معنی امضا شدن حکم خادمی وی توسط امام رضا (ع) تلقی کرده و با اشاره به ویژگی‌های شهر زیارتی چون مشهد، افزود: مشکلات مشهد به خاطر زیارتی بودن آن از همه کلان‌شهرها بیشتر است، شما باید در فرمانداری معاونت زیارتی داشته باشید تا در این مباحث به‌خوبی مسائل حل شود.
وی با تأکید بر اهمیت تسلط فرماندار بر اوضاع شهر، گفت اگر تسلط فرماندار بر اوضاع شعر نباشد، باعث به وجود آمدن مشکلات می‌شود اما شما باسابقه‌ای که دارید به این نکات توجه خواهید داشت، در مسائلی که در شهر پیش‌آمده و فرماندار خود درصحنه بوده مشکل به‌خوبی حل‌شده است.
نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان رضوی با بیان اینکه ایجاد امنیت و آرامش در جامعه کنونی ما بسیار مهم است، خاطرنشان کرد: مدیری که در مدیریت خود آرامش و امنیت مردم را اولویت خود بداند بسیار ارزشمند است چون امنیت و آرامش مردم به هم گره‌خورده است.
آیت‌الله علم‌الهدی در پایان گفت: از همه بالاتر سربازی شما در خادمی امام رضا (ع) و در رکاب امام زمان (عج) است.
گفتنی است محمد رحیم نوروزیان معاون استاندار و فرماندار مشهد حدود دو هفته پیش به جای  رضا منصوری که پیش از آن مسئولیت این فرمانداری را عهده‌دار بود، به این سمت منصوب شده‌است.
 
22/19
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۰۱۳
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰