۲۶ آذر ۱۳۹۶ 17 December 2017
۰
سه شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۵
Share/Save/Bookmark
 
قزوين؛
مسابقه کتابخوانی رضوی در قزوین برگزار می شود
 
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین گفت: مسابقه کتابخوانی رضوی همسو با هدف نهاد کتابخانه ها مبنی بر ترویج فرهنگ کتابخوانی همزمان با سراسر کشور ، در قزوین برگزار می شود
 
به گزارش خبرگزاري رضوي، مهدی رمضانی اظهار داشت: این مسابقه با هدف آشنایی بیشتر کودکان، نوجوانان و خانواده‌ها با سبک زندگی رضوی و ترویج فرهنگ کتابخوانی برگزار می شود.

وی در ادامه گفت: امکان مشارکت خانوادگی در مسابقه کتابخوانی از مهمترین ویژگی های این دوره مسابقات کتابخوانی رضوی است که طی جایزه ویژه بخش خانوادگی، به 8 خانواده در چهار گروه تعلق می‌گیرد.

این مسئول ادامه داد: 313 جایزه یک میلیون ریالی برای 313 نفر از برگزیدگان بخش انفرادی جشنواره؛ 8 جایزه ویژه برای 8 خانواده شامل: مبلغ 5 میلیون ریال برای خانواده اول و دوم دونفره، 7 میلیون و پانصد هزار ریال برای خانواده اول سه نفره، 10 میلیون ریال برای خانواده اول چهارنفره، 15 میلیون ریال برای خانواده اول پنج نفره و همچنین 5 میلیون ریال برای خانواده دوم سه نفره، 7 میلیون و پانصد هزار ریال برای خانواده دوم چهار نفره و 10 میلیون ریال برای خانواده دوم پنج نفربه عنوان جایزه اهدا می شود.

رمضانی اعلام کرد: کتاب‌ها و سؤالات این مسابقه از طریق کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و فایل PDF آنها نیز از طریق پرتال اداره کل کتابخانه ها به آدرس www.qazvinpl.ir    در دسترس است؛ علاقمندان شرکت در این مسابقه می‌توانند تا تاریخ 20 تیرماه 1395، پاسخنامه را به نزدیک‌ترین کتابخانه عمومی تحویل و یا به نشانی الکترونیک  razavi@iranplir ارسال کنندآیین اختتامیه این جشنواره و معرفی برگزیدگان همزمان با دهه کرامت برگزار خواهد شد.

وی گفت: ششمین جشنوارة کتابخوانی رضوی به مناسبت سالروز میلاد حضرت علی‌بن‌ موسی‌الرضا(ع) و حضرت فاطمه معصومه‌(س) و هم‌زمان با دهه کرامت، توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، با همکاری بنیاد بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

رمضانی یادآور شد: هدف از برگزاری این جشنواره اشاعه و ترویج فرهنگ رضوی، گسترش فعالیت‌های فرهنگی مرتبط با حضرت امام رضا(ع) و شناسایی، معرفی و گرامیداشت تولیدکنندگان و پدیدآورندگان آثار برتر مرتبط با فرهنگ رضوی است؛ مسابقه کتابخوانی رضوی از سری برنامه‌های جشنواره بین المللی امام رضا(ع) می‌باشد
 
18/18
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۹۷
مرجع : بنیاد فرهنگی هنری امام رضا (ع)
 


ارسال
 
انتشار یافته:
۱
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰
yazahra
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵/۰۳/۰۸ ۲۲:۱۰
با سلام
از سراسر کشور امکان شرکت در مسابقه جود دارد؟