۳ بهمن ۱۳۹۶ 23 January 2018
۰
دوشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۲
Share/Save/Bookmark
 
يزد؛
حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد از فیلمسازان حوزه رضوی
 
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد اعلام کرد:جهت ارتقاء کیفی فیلم های جشنواره رضوی یزد،درنظر داردازآثار فیلمسازان یزدی که واجد شرایط و کیفیت لازم برای حضور در این جشنواره را دارند حمایت نمایند.
 
به گزارش خبرگزاري رضوي به نقل از  روابط‌عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد ، هنرمندان می توانند فیلمنامه های مرتبط با موضوعات جشنواره رضوی (تولید ٩٣به بعد)را تا ٢٩ اردیبهشت به اداره امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد تحویل نمایند.
یازدهمین جشنواره ملی فیلم رضوی یزد امسال در دهه کرامت در استان یزد برگزار می‌شودکه با هدف توسعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، شناسایی تولیدکنندگان آثار برتر فرهنگی و هنری در زمینه سیره و بهره گیری از هنر سینما در ترویج این فرهنگ در دو بخش اصلی داستانی کوتاه و مستند کوتاه است.
موضوعات جشنواره یازدهم با عناوین "فرهنگ رضوی" شامل احادیث، حکمت ها، داستان ها، پیام های آموزشی و تربیتی در کلام و سیره رضوی، یاران و خادمان امام، جایگاه ویژه علمی و اخلاقی و مناظرات حضرت و ... و موضوع "سبک زندگی رضوی" شامل کلیه آثاری که ضمن ایجاد فضای معنوی جلوه ای از مفاهیم دینی، اسلامی، کرامات انسانی و فضایل اخلاقی را ارائه کند.
بخش های مسابقه جشنواره در دو گروه بخش داستانی کوتاه و بخش مستند کوتاه می باشد و بخش های جنبی جشنواره نیز شامل برگزاری بخش های فرهنگی و هنری و برگزاری کارگاه تخصصی و نشست های پژوهشی است.
حداکثر زمان فیلم‌های کوتاه بخش داستانی و مستند ۴۰ دقیقه و باید تولید سال ۹۳ به بعد بوده و یا در دوره های گذشته جشنواره شرکت نکرده باشند و آخرین مهلت ارسال آثار نیز ۳۰ خرداد ماه سال ۱۳۹۵ است.
 
عکس  
 
18/18
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۹۳
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰