۲۶ آذر ۱۳۹۶ 17 December 2017
۰
شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۱
Share/Save/Bookmark
 
ارسال پوستر و فراخوان جشنواره ملی تولیدات تلویزیونی رضوی به سراسر کشور
 
مسئول اجرایی جشنواره تولیدات تلویزیونی رضوی گفت: فراخوان جشنواره تولیدات تلویزیونی رضوی به همراه پوستر آن به سراسر کشور برای اطلاع‌رسانی بهتر و جذب علاقه‌مندان ارسال شده است.
 
به گزارش خبرگزاري رضوي به نقل از  روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان ٰ "محمدرضا گوهری"، مسئول اجرایی جشنواره ملی تولیدات تلویزیونی رضوی، گفت: تا کنون در این زمینه فعالیت‌های زیادی انجام شده است که مقدمات برگزاری هرچه باشکوه‌تر این جشنواره در استان را فراهم کنیم.

وی با اشاره به این‌که همه آثار تولیدی باید در راستای اهداف جشنواره و در قالب یکی از موضوعات ارزشی، دینی، اخلاقی و سبک زندگی اسلامی باشد، ادامه داد: اشاعه و ترویج فرهنگ منور نبوی، علوی و رضوی، گسترش فعالیت‌های فرهنگی هنری مرتبط با سیره ائمه معصومین به‌ویژه امام رضا(ع) و  گرامیداشت تولیدکنندگان و پدیدآورندگان آثار برتر فرهنگی هنری مرتبط با سیره ائمه معصومین به‌ویژه امام رضا(ع) ازجمله اهداف برگزاری این جشنواره است.

گوهری ادامه داد: طی روزهای گذشته تاکنون فراخوان جشنواره رضوی در سایت انجمن سینما جوانان ایران درج شده است و مراجعان به این سایت در جریان جزئیات برگزاری این جشنواره در استان لرستان قرار گرفته‌اند.

مسئول اجرایی جشنواره ملی تولیدات تلویزیونی رضوی با اشاره به ارسال فراخوان جشنواره رضوی به معاونت توسعه سازمان سینمایی سوره، اظهار کرد: این فراخوان در سایت این معاونت نیز درج شده است.

وی اظهار کرد: همچنین این فراخوان به ایمیل دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران ارسال شده و فراخوان آن نیز به همراه پوستر به روابط‌عمومی حوزه هنری کشور برای اطلاع‌رسانی بهتر و جذب علاقه‌مندان ارسال شده است.

یادآور می‌شود؛ در این فراخوان نکاتی در رابطه با نحوه و زمان برگزاری این جشنواره و قوانین عمومی و اختصاصی آثار تولیدی و ارسالی به دبیرخانه آورده شده است.
 
18/18
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۷۱
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰