۲۶ آذر ۱۳۹۶ 17 December 2017
۰
شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۰
Share/Save/Bookmark
 
پایان خرداد ماه، آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره «شمس الشموس، خورشید متانت و سخاوت»
 
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد، شعار امسال جشنواره رضوی را «شمس الشموس، خورشید متانت و سخاوت» دانست و افزود: پایان خرداد ماه آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره خواهد بود.
 
به گزارش خبرگزاري رضوي، عیسی گرجی ‌زاده صبح امروز در جمع خبرنگاران، گفت: جشنواره امام رضا (علیه السلام) از جمله جشنواره‌ های بین‌المللی است که هر ساله در استان‌ ها برگزار و برترین‌ های آن به مرحله کشوری معرفی می ‌شوند.
وی جشنواره رضوی را یکی از رویدادهای دینی و مذهبی مهم و با برکت در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دانست و افزود: فرزندان کهگیلویه و بویراحمدی تاکنون در این جشنواره خوش درخشیده ‌اند.
گرجی زاده اظهار داشت: امسال نیز مرحله استانی چهاردهمین جشنواره بین ‌المللی امام رضا (علیه السلام) به همت کارگروه کودک و نوجوان در مراکز فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد، عنوان کرد: این جشنواره به صورت همزمان در سراسر استان ‌های کشور برگزار و برترین‌ ها به مرحله کشوری راه خواهند یافت.
وی شعار امسال جشنواره امام رضا (علیه السلام) را «شمس الشموس، خورشید متانت و سخاوت» دانست و یادآور شد: علاقه‌ مندان به شرکت در این جشنواره باید آثار خود را تا پایان خرداد ماه به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
 
18/18
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۷۰
مرجع : بنیاد فرهنگی هنری امام رضا (ع)
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰