۱ بهمن ۱۳۹۶ 21 January 2018
۰
يکشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۰
Share/Save/Bookmark
 
نشست اتاق فکر جشنـــواره تولیــد کتاب رضوی برای کودکان ونوجوان در شهر کرد برگزار شد
 
نشست اتاق فکر جشنـــواره تولیــد کتاب رضوی برای کودکان ونوجوان با حضور مشاور معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وهم چنین نماینده بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در شهر کرد برگزار شد.
 
به گزارش خبرگزاري رضوي، دکترحسن مهرجردی مشاور معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه اتاق فکر جشنواره تولید کتاب رضوی با بیان وجوه تمایز این جشنواره گفت: جشنواره ملی تولید کتاب رضوی با رویکرد علمی برگزار می شود.
وی افزود: متولیان فرهنگ و هنر  در استانها با ارائه الگوهای  فرهنگی و هنری به هنرمندان ، آن را بیش از پیش با شیوه و سیره امام رضا(ع) بیشتر آشنا کنند.
مهرجردی با تاکید بر بهره گیری ازهمه ظرفیتهای موجود،تصریح کرد: ضمن اینکه موضوعات جشنواره نباید محدود باشد زمینه ای فراهم شود تا هنرمندان درموضوعات مختلف به فعالیت بپردازند.
ایوب هاشمی نماینده بنیاد بین المللی امام رضا(ع) نیز در این نشست با تاکید بر اثر گذاری جشنواره تولیــد کتاب رضوی برای کودکان ونوجوان اظهار کرد: برگزاری شایسته و مطلوب جشنواره  امام رضا(ع) مهم است که انتظار می رود مسولان مربوط در تحقیق آن اهتمام ویژه ای به کار برند.

گفتنی است اتاق فکر جشنواره تولید کتاب  کودک و نوجوان رضوی، در راستای اجرای هرچه بهتر جشنواره  وهماهنگی بین مسولان و هم چنین فراهم  سازی مقدمات برگزاری این جشنواره؛ صبح امروز با حضور مشاور معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نماینده بنیاد بین المللی امام رضا(ع)  و جواد کارگران دهکردی مدیر کل  فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری و اعضای اتاق فکر این جشنواره در شهر کرد برگزار شد. 
 
18/18
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۱۶
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰