۳ بهمن ۱۳۹۶ 23 January 2018
۰
يکشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۴
Share/Save/Bookmark
 
ورک شاب نقاشی خط رضوی در بیرجند برگزار می‌شود
 
ورک شاپ نقاشی خط رضوی با هدف ایجاد انگیزه در هنرمندان استان و سرعت عمل مناسب در اجرای کارو همچنین به منظور زمینه‌سازی برگزاری پنجمین جشنواره نقاشیخط و حروف نگاری رضوی در خراسان‌جنوبی برگزار می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاري رضوي به نقل از  روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛سیدعلی زمزم، معاون امور هنری و سینمایی این اداره کل با اعلام این خبر افزود: این ورک شاپ آموزشی با  همکاری انجمن خوشنویسان استان  و این اداره کل با حضور استاد برجسته «احمد آریامنش» ٢٢ و٢٣ اردیبهشت ماه سالجاری در زمینه نقاشیخط برگزار خواهد شد.
وی یادآور شد:پنجمین جشنواره ملی نقاشیخط رضوی از سری برنامه‌های چهاردهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) با گستره ملی در دهه کرامت در خراسان‌جنوبی برگزار خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد:علاقمندان به شرکت در این کارگاه‌ می‌توانند حداکثر تا تاریخ ٢٠ اردیبهشت ماه جاری با مراجعه به اداره امور هنری این اداره کل ثبت‌نام و برای کسب اطلاعات بیشتر  و ثبت نام با شماره تلفن ٠٩١٥١٦٤٣٥٤٧ تماس  و یا به سایت khj.farhang.gov.ir مراجعه نمایند.
وی تصریح کرد:به منظور زمینه‌سازی برگزاری پنجمین جشنواره نقاشیخط و حروف نگاری رضوی همچنین کارگاه آموزشی حروف نگاری با حضور استاد برجسته «امیرحسین قوچی بیک» در ١٥ و١٦ اردیبهشت ماه سالجاری برگزار خواهد شد.
زمزم یادآور شد:شرکت کنندگان در این کارگاه ها علاوه بر اهدا گواهی معتبر آموزشی آثارشان جهت شرکت در پنجمین جشنواره ملی نقاشیخط و حروف نگاره رضوی که در مرداد ماه سال جاری به میزبانی خراسان جنوبی برگزار خواهد شد راه خواهد یافت.
 
18/18
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۱۱
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰