۲۷ آذر ۱۳۹۶ 18 December 2017
۰
سه شنبه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۲
Share/Save/Bookmark
 
جشنواره ملی فیلم رضوی یکی از برنامه های مهم هنری کشور است
 
نماینده بنیاد بین المللی امام رضا(ع) برگزاری جشنواره ملی فیلم رضوی را یکی از برنامه های مهم کشوری دانست و گفت:جشنواره ملی فیلم رضوی طی سالهای اخیربه یکی از برنامه های مهم فرهنگی و هنری در بین هنرمندان کشور شناخته شده است.
 
به گزارش خبرگزاري رضوي، ایوب هاشمی در جلسه اتاق فکریازدهمین جشنواره ملی فیلم رضوی یزد اظهار امیدواری کرد : جشنواره فیلم رضوی امسال نیز در یزد همانند سالهای گذشته پربار و با شکوه برگزار شود.
وی گفت:بواسطه عملکرد مناسب جشنواره فیلم رضوی در سال گذشته طی ارزیابی های صورت گرفته،مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مورد تشویق و تقدیر قرار گرفت.
نماینده بنیاد بین المللی امام رضا(ع) افزود:فعالیت و کار سال گذشته اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد در برپایی دهمین دوره جشنواره ملی فیلم رضوی افتخار آمیز بود.
هاشمی تصریح کرد:استان یزد توان و پتانسیل های بالایی را در حوزه  فیلمسازی دارد که امیدواریم روند روبه رشد خود را در این حوزه ادامه دهد.
وی در ادامه با اشاره به فعالیت ٦٠اتاق درمراکز و شهرستانهای کشور،گفت:دردهه کرامت امسال برنامه زیادی در کشور  و در بسیاری از نقاط دنیا با محوریت فرهنگ رضوی در قالب جشنواره بین المللی امام رضا(ع) برپا خواهد شد.
نماینده بنیاد بین المللی امام رضا(ع) گفت:خلاء های فرهنگی جامعه با ترویج فرهنگ رضوی پر و برطرف می شود.
یاداوری می شود، یازدهمین جشنواره ملی فیلم رضوی یزد امسال در دهه کرامت دراستان یزد برگزار می شود.
 
18/18
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۰۲
مرجع : بنیاد فرهنگی هنری امام رضا (ع)
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰