۲۶ آذر ۱۳۹۶ 17 December 2017
۰
سه شنبه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۲
Share/Save/Bookmark
 
مدیرکل ارشاد یزد در نشست اتاق فکرجشنواره فیلم رضوی: کارگاههای آموزشی فیلم سازی رضوی برگزار می شود
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد در نشست اتاق فکر این جشنواره گفت:یازدهمین جشنواره ملی فیلم رضوی یزد امسال با شکوه در سطح مطلوبی برگزار می شود.
 
به گزارش خبرگزاري رضوي، علی غیاثی ندوشن در جلسه اتاق فکر یازدهمین جشنواره ملی فیلم رضوی یزد افزود:جشنواره ملی فیلم رضوی تاکنون سه دوره آن در این استان برگزار شده است که در هردوره بعد ازآن روند رو به رشد و تکاملی آن ادامه داشته است.
وی اظهار امیدواری کرد که در این دوره نیز جشنواره ملی فیلم رضوی همچنان روند روبه رشد و تکاملی داشته باشد.
وی با بیان اینکه دردوره قبل برگزاری این جشنواره توانست تحرک و پویایی را در بین هنرمندان سینمایی ایجاد نماید،تصریح کرد:جشنواره ملی فیلم رضوی تاثیر عمیقی را در این حوزه بجا گذاشته است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد افزود:امیدوارم امسال هم این جشنواره با همکاری و همدلی بهتر همه هنرمندان سینمایی در سطح مطلوب و کامل تری برگزار شود.
وی در ادامه برگزاری کارگاههای آموزشی را از نقاط قوت جشنواره فیلم رضوی در سال گذشته دانست و گفت: آموزش نقش جدی را در رشد و ارتقاء هنرمندان ایفاء می کند.
غیاثی ندوشن افزود:امسال همچنین قبل از برگزاری جشنواره ملی فیلم رضوی سعی خواهیم کرد با همکاری انجمن سینمای جوانان هفته فیلم کوتاه رضوی و کارگاههای آموزشی را برگزار نماییم.
یاداوری می شود، یازدهمین جشنواره ملی فیلم رضوی یزد امسال در دهه کرامت دراستان یزد برگزار می شود.
 
18/18
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۰۱
مرجع : بنیاد فرهنگی هنری امام رضا (ع)
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰